poniedziałek, 21 lutego 2022

Pamiętaj

Fot. Moanika

Drogi Świecie, oto co pisze Matt Kahn w ostatnim newsletterze: 

„Kochanie tego, co jest” oznacza jednakowe przyjmowanie i obejmowanie tego siebie, który lubi to, jak się sprawy mają, jak i tego, który pragnie, żeby wszystko było inaczej – z takim samym szacunkiem, akceptacją, życzliwością i zrozumieniem (empatią).
To NIE oznacza, że masz kochać okoliczności, z którymi nie czujesz się dobrze.

Raczej, praktyka kochania samego siebie sprawia, że nigdy nie zabraknie Ci troskliwej uwagi, ani wspierających słów kierowanych do samego siebie, które wydobywają z ciebie to, co najlepsze – niezależnie od tego, co się dzieje. Za każdym razem, gdy jesteś w stanie utrzymać pełną miłości przestrzeń dla siebie, rozprzestrzenia się ona na wszystkie inne serca, oferując im ten sam dar przestrzeni poprzez prawa jedności świadomości.

To czyni podstawową praktykę kochania siebie jednym z najpotężniejszych sposobów przekształcania świata.
Nadejdzie dzień, kiedy będziesz w stanie bezwarunkowo kochać innych, ale wydarza się to na takim poziomie świadomości, do którego można dotrzeć tylko poprzez podróż konieczną dla pełnego pokochania siebie.
To jest właśnie istota postępu i rozwoju.

***

Zapomniałeś od czego zacząć? Zajrzyj do książek Matta Kahna albo przeglądnij posty na tym blogu, a Twoja mądrość podpowie Ci to, co właśnie w tej chwili potrzebujesz sobie przypomnieć. Zapraszam do zabawy 💙💚💗

P.S. A jutro niezwykły dzień 22.02.2022 - dobrze byłoby spędzić trochę czasu ze sobą i swoim sercem. Zachęcam Cię bardzo do chwili wyciszenia, zestrojenia z Ziemią i Niebem, oraz bardzo polecam ćwiczenie/praktykę posłuchania własnej Wewnętrznej Mądrości, które znajduje się w tym poście

Dobrego słuchania i kochania siebie, Świecie. Kocham Cię.

 

Fot. Moanika

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz