poniedziałek, 7 lutego 2022

Krótkie ćwiczenie z Mattem

 

(fot. newsletter) Co jest dla Ciebie najbardziej prawdziwe?


W ramach ćwiczenia poszerzania świadomości, uzupełnij proszę puste miejsca w poniższych zdaniach określeniem emocji, z którą najtrudniej Ci się spotkać czy obcować.

Zacznij od przeczytania pierwszego zdania, by uświadomić sobie perspektywę ego. Nie robimy tego, by w jakikolwiek sposób zawstydzać nasze ego - pozwalamy jedynie, aby każdy stopień obwiniania został uznany za zgromadzony ból, który chce być uwolniony poprzez to, że będzie usłyszany.

Następnie przeczytaj drugie zdanie, które przeniesie Cię w perspektywę duszy.

I na koniec, przeczytaj trzecie stwierdzenie, żeby zestroić się i na nowo połączyć z Uniwersalną Prawdą co jest wsparciem dzisiejszego pięknego rozwoju oraz każdego daru, jaki Życie pragnie, byś otrzymał.

1. Perspektywa EgoGdyby nie ………………, nie czułabym/czułbym się w ten sposób.

2.      2. Perspektywa Duszy: Dziękuję ci, ………………….., za uzdrowienie głębszych warstw stłumionej emocji i za to, że pomagasz mi przekroczyć moje najbardziej przesądne przekonania o dyskomforcie.

3.      3. Uniwersalna Prawda: Bez względu na to jak dużo odczuwam ………………….., nawet jeśli często go/ją czuję, jedynym tego powodem jest to, żeby został on uzdrowiony/została ona uzdrowiona przez miłość we mnie, która nie maleje ani nie słabnie niezależnie od tego jak głęboko czuję …………………

 

Niech to ćwiczenie przyjdzie do Ciebie, dokładnie tu gdzie jesteś, dając Ci pozwolenie na bycie takim jakim jesteś w tym momencie -  bez przeświadczenia, że to jak się teraz czujesz jest przeszkodą na drodze do lepszych doświadczeń czy musi zostać pokonane zanim Życie się przed Tobą otworzy.

KOCHAJ SIEBIE BARDZIEJ, NIE MNIEJ, niezależnie od tego, jaka najczęściej towarzyszy Ci perspektywa czy punkt widzenia.

Wszystko dla Miłości,

Matt

 

P.S. Dobrego lutego, Świecie. Obejmuj siebie, kochaj i bądź dla siebie najlepszy jak potrafisz, codziennie. W końcu to miesiąc walentynek😍😉💗

Kocham Cię.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz