poniedziałek, 7 września 2020

Aktualności energetyczne, WRZESIEŃ 2020

Fot. newsletter, 06.09.2020


Witam Cię, Świecie,
wydawało się, że po opublikowaniu takiego dużego objętościowo i energetycznie materiału jak poprzednie dwa wpisy, Uzdrowienie i Świadomość cz.I oraz II - do których doświadczenia serdecznie cię zapraszam, jeśli jeszcze ich nie znasz - upłynie sporo czasu zanim pojawi się coś nowego, jednak...
Życie miało inny plan 😊.

Po pierwsze, ukazała się rozmowa jaką przeprowadziła ze mną  Beata Wasiluk z i dla portalu Kobiety i Moc. Beata ma piękną umiejętność sprawiania, że wywiad czy nagranie ma smak prywatnego  spotkania przy kawce, gdzie tak sobie po prostu rozmawiamy...i wszystko samo się wydarza. 

Jeszcze raz, dziękuję Beatko za Twoje zaproszenie i rozmowę. Jest błogosławieństwem spotykać w życiu takie osoby jak Ty. 💗💗

Jeśli chcesz zapoznać się z tą rozmową, zapraszamy 😊Ciągle oczarowuje mnie synchroniczność i taniec Życia. Jeśli posłuchasz naszej rozmowy - która odbyła się parę tygodni temu - a potem przeczytasz poniższą energetyczną prognozę pogody na wrzesień, zobaczysz zbieżności, które pokazują jak Inteligencja Wszechświata działa przez każdego z nas...

A zatem czas na newsletter Matta Kahna i wrześniowe aktualności.
Oto, co pisze:

We wrześniu, wraz z naturą, przechodzimy z lata do jesieni. Ten miesiąc odgrywa ważną rolę w rozwoju naszej indywidualnej oraz zbiorowej rzeczywistości. Jako brama dla zmieniających się pór roku, wrzesień z pewnością przynosi zapowiedź zmiany w naszej świadomości, pomagając w odpadaniu tego wszystkiego, co nie służy już najlepszemu dobru naszej ewolucji. 

Wrzesień, jako dziewiąty miesiąc roku, swoją 9 reprezentuje fazy domykania, kończenia, dopełniania – teraz właśnie jest doskonały czas na zrobienie inwentaryzacji swojego życia i zdecydowaniu, jakie rzeczy nie służą już najnowszej wersji twojego wewnętrznego przebudzenia. Ponieważ wznoszenie się Ziemi już trwa i nie czeka ani na społeczne ani osobiste rezolucje, aby poszerzyć się w świadomość 5D, TERAZ jest czas, żeby zacząć zasiewać ziarno pod to jak ma i jak może wyglądać oraz być odczuwane twoje życie w nowej, wzniesionej rzeczywistości.
 
 • Które z twoich relacji pogłębią się wraz z twoim rozwojem?
 • Które partnerstwa/związki osiągnęły kres lub zbliżają się do zakończenia?
 • Które ze „starych” wzorców zostały ustanowione w twoim życiu nie po to, żebyś używał ich do obwiniania siebie, czy umieszczania siebie pod duchowym mikroskopem obserwacji, ale służą temu, by pomóc ci odzyskać więcej twojej siły i mocy w momencie, gdy z wdzięcznością się z nimi żegnasz?

Podobnie jak w przypadku wiosennych porządków, to jest świadome zaproszenie Wszechświata, które ma ci pomóc przygotować się emocjonalnie oraz energetycznie na nadchodzącą jesień oraz zimę.


Ponieważ rok 2020 okazał się dość surrealistyczną podróżą, jego celem jest usunięcie wszelkich „klapek na oczy”, aby pomóc tobie i całej ludzkości widzieć rzeczy jasno i wyraźnie.


Wraz z tym jak u każdego człowieka budzi się pełna ostrości wzroku (ang. 20-20 vision) - w takim tempie, które najlepiej służy celowi każdej indywidualnej podróży – wychodzą na światło dzienne pokłady i warstwy stłumionej energii, z którymi można się zmierzyć, odczuć je, przetworzyć i przekształcić tylko w obliczu nagłej, nieoczekiwanej i surrealistycznej „nowej normalnej” niepewności, w którą wkroczyła ludzkość.

Podczas gdy wielu ludzi będzie postrzegać „nową normalność” jako nowe społeczeństwo pełne wyzwań i dystansu społecznego, ta nowa norma ludzkiej ekspresji będzie renesansem wewnętrznej, kreatywnej wolności i promiennej duchowej ekspresji. Dość powiedzieć, na poziomie zbiorowym, że nowa norma wciąż się rodzi wraz z tym jak większość ludzi nadal budzi się z życia w stanie hibernacji.


Ponieważ większość roku 2020 była kolektywną ciemną nocą doświadczeń duszy, w dalszym ciągu utrzymujemy przestrzeń dla rozpuszczania się agresji, niezgody i opozycji, które ostatecznie tracą siłę, gdy się rozgrywają. W ciemnej nocy duszy, ociągające się aspekty cienia usiłują spowolnić jego ponowne połączenie się ze światłem, postrzegając budzenie się świadomości jako zagrożenie, atak lub po prostu coś, co grozi zniszczeniem rzeczywistości, która ostatecznie sprowadza cieniowi tylko cierpienie, a on sam nawet nie jest świadom tego, jak głęboko cierpi.


Gdy rozkwita przebudzenie to, co mogło wydawać się zagrożeniem dla twojej rzeczywistości lub jakimś rodzajem wrogiego przejęcia, postrzegane jest jako kosmiczna misja ratunkowa dla ukrytej w tobie niewinności.


Podczas gdy wielu pracowników światła, takich jak ty, przeszło przez tę fazę egzystencjalnej intensywności, zrobiliście to, aby zapoznać się ze wzorcami, w które wielu ludzi na całym świecie weszło w tym roku. Ostatecznie, świadomość utrzymuje świętą przestrzeń dla projekcji, osądów, współzawodnictwa i napastliwego zachowania cienia, co z czasem pokazuje cieniowi jak poprzez ciągłą walkę lub sprzeciw, w jakimkolwiek nasileniu, pozbawia sam siebie energii siły życiowej. Ponieważ cień jest osłabiany przez walkę z nieuchronnością własnej ewolucji, jego malejące siły osłabiają wszystkie poziomy obrony, pozwalając wrażliwości przeniknąć do każdej szczeliny i rozjaśnić każdy zaciemniony zakątek.

Chociaż cień może próbować dekoncentrować światło, usprawiedliwiając swoje zachowanie konkretnymi problemami realnego świata, światło dobrze zna ten wzorzec, z miłością utrzymując przestrzeń dla słabnącej energii walczącego cienia, żeby uzdrowił się powracając do świadomości.


Gdy zachodzi ta zmiana, jesteśmy w stanie zauważyć nierównowagę i niesprawiedliwość w życiu, rozwiązując je  oświeconymi sposobami, które przynoszą więcej pokoju, współczucia i równości na naszej budzącej się zjednoczonej planecie.


Każdy problem społeczny poruszony w świadomości jest niezwykle ważnym sygnałem dla Wszechświata, by zająć się jego rozwiązaniem, jednak każdy taki temat wymaga ewolucji gatunku - skoku rozwojowego w mentalności, percepcji i działaniu dla zakotwiczenia świadomości, która powołuje do życia ten typ majestatycznej planety, gdzie każdy z nas się inkarnował, aby rozwijać się i współtworzyć. 


Tymczasem, ponieważ Ziemia obraca się wokół osi, zawsze stopniowo poruszając się ku górze w wibracji i świadomości z każdą podróżą dookoła Słońca, sama natura naszej planety pokazuje, że żadne pojedyncze lub zbiorowe działanie ludzkiej nieświadomości nie jest w stanie powstrzymać Ziemi od posuwania się naprzód w ewolucji. 
A ponieważ planeta wspięła się na trajektorię zestrojenia 5D, istoty ludzkie żyjące na tej planecie przechodzą radykalną zmianę świadomości co powoduje, że na wierzch wychodzą stłumione emocje oraz nagromadzona trauma komórkowa, aby zostały uzdrowione i przekształcone z powrotem w światło.

Podczas gdy sierpień był dla wielu mieszaniną silnych wyzwalaczy, bodźców emocjonalnych i spontanicznych przejawów synchroniczności 5D oraz wzmocnionego przepływu, wrzesień oddaje moc twojej ewolucji w twoje ręce, zapraszając cię do zharmonizowania się z tym, co wspiera uporządkowanie twojego życia i dopełnienie obszarów, które są gotowe na zmianę oraz współtworzenie. 


Im bardziej uproszczeni i zestrojeni staniemy się we wrześniu, tym łagodniejsza będzie jesień i zima dla pracowników światła utrzymujących świętą przestrzeń dla cienia, który sam siebie wyczerpuje walką (co jest jego sposobem usiłowania zakończenia walki). 


Kiedy wciąż przyglądam się niciom czasu, jakie ludzkość jako całość wplata i wyplata z tkaniny rzeczywistości, to nadal istnieje raczej duże prawdopodobieństwo ziemskich wyzwań, co zapoczątkuje intensywne osiąganie apogeum transformacji przez najbliższe dwie pory roku dla tych, którzy nie poświęcili czasu na emocjonalne i energetyczne przygotowania, do których zaprasza nas wrzesień. Chociaż jesień i zima mogą być czasem zmierzenia się z głęboką samotnością, separacją i rozpaczą, by oświetlić najgłębiej ukryte miejsca pozostałego cienia, mogą być również okresem głębokiego spokoju, pogody ducha, wewnętrznej pełni, prostoty oraz zestrojenia ze Źródłem, kiedy będziemy łagodnie przechodzić uwalnianie przebrzmiałych wzorców oraz z wdzięcznością zestrajać się z tym, co jest Rzeczywiste i Prawdziwe. 


W miesiącu symbolizującym temat zakończeń i dopełnień, mądrość września prosi cię o rozważenie następujących pytań:


 • Co jesteś gotów zamknąć, ukończyć w tym miesiącu, aby przerwać karmiczne więzy i tym samym uwolnić się od zakłóceń osobistego dramatu, wewnętrznego niepokoju czy nieuwolnionego bólu?
 • Jakie pozytywne zmiany jesteś gotów zaprosić do swojej rzeczywistości, żeby zastąpić autodestrukcyjne nawyki chwilami większej troski o siebie oraz wewnętrznej opieki?
 • Jakie rozmowy – niezależnie od tego jak trudne czy przytłaczające – muszą się wydarzyć, abyś mógł pójść naprzód z mniejszym ciężarem na ramionach i lżejszym sercem?Ważne, żebyś pamiętał, że jakakolwiek trudna rozmowa, którą musisz z kimś odbyć, nie ma nic wspólnego z tym jak ta osoba cię postrzega czy z tym jak zareaguje na to, co masz do powiedzenia. To jest po prostu spotkanie pomiędzy dwoma duszami, gdzie to, czym się dzielisz i reakcja tej osoby przypomina Wszechświatowi, którą linię czasu wybierasz, gdy drogi rzeczywistości rozchodzą się w skrajnych kierunkach ekspansji oraz stagnacji. 


Należy także pamiętać, że niezależnie od jakiejkolwiek nieudanej próby pożegnania się z autodestrukcyjnymi uzależniającymi nawykami z przeszłości, Wszechświat manifestujący się jako mądrość września, z miłością prosi cię, abyś wybaczył przeszłości i po prostu zaczął na nowo.


Z umysłem początkującego i większą miłością do siebie jako swoimi najwierniejszymi towarzyszami, przyjmijmy zaproszenie od września i pozwólmy, aby ten miesiąc był miesiącem zajęcia się niedokończonymi sprawami z szybką, zdecydowaną i niezachwianie serdeczną precyzją.


Ponieważ Ziemia zawsze wiruje w górę wokół swojej osi wibracyjnej ekspansji, nie jesteśmy już na takim etapie, gdzie martwiliśmy się o te rzeczy, które możemy stracić, lecz z pasją dążymy do tworzenia bardziej otwartej przestrzeni dla wszystkiego, co osiągamy wkraczając w świadomość 5D, każdy w swoim własnym, unikalnym rytmie rozwoju.


Jak zawsze, nie musimy oczyszczać wszystkiego na raz. To tylko tworzy przytłoczenie, które cień chętnie wykorzysta do usprawiedliwienia, dlaczego najbezpieczniejszym miejscem do istnienia jest pozostać zamkniętym. 
Oczywiście, wraz z postępem budzenia się zaczynamy zdawać sobie sprawę, że to, co cień postrzega jako bezpieczeństwo, tak naprawdę jest więzieniem dla promiennej jasności twojego ducha, gdzie jedynie prawda twoich najbardziej uczciwych słów, twoje bezbronne podzielenie się tym, co masz do powiedzenia oraz odważne, intuicyjne działania mogą uczynić cię wolnym. 

Korzystając z tego wspaniałego miesiąca jako okresu przygotowania na to wszystko, co ma odpaść i rozpuścić się  w nadchodzących porach roku, witamy podekscytowanie gotowością do wejścia w piąty wymiar, niezależnie od tego, czy pogłębiamy swoje doświadczenie 5D czy tylko zanurzamy na razie stopę w nowym basenie zjednoczonej świadomości. 


Jak zawsze, w imieniu Wszechświata, szanuję wszystkie decyzje, których podjęcie podpowiada ci instynkt i twoi przewodnicy, w takim tempie i z taką prędkością, które są najbardziej wspierające dla twojego serca.


Nie ma szans, żebyś przegapił okazję, nie ma możliwości, żebyś kiedykolwiek zrobił to „źle”. 


Jednakże, wraz z nadejściem tego nowego miesiąca zakończeń, TERAZ jest czas, aby dokonać niezbędnych wyborów, które pomogą ci wejść na następny poziom twojego najwyższego ja i otoczyć się tymi, którzy cenią i wspierają twoją ewolucję. 
Nawet jeśli nie masz zewnętrznego wsparcia ze strony społeczności czy znaczących przyjaźni, wrzesień zaprasza nas do pożegnania wszystkich sposobów, na jakie wykorzystujemy nasze obecne okoliczności, aby potwierdzać niedostatek, wstyd lub brak poczucia wartości i podjąć śmiałe kroki, które pozwalają nam być właśnie tymi przyjaciółmi, partnerami i społecznością, których przywołujemy do naszego życia.


Będąc częścią Rewolucji Miłości, niezależnie od tego, czy łączymy się osobiście, online, czy przez jedność rzeczywistości wibracyjnej, stoimy w podniesionym czołem w obliczu rozwoju ludzkości, karmieni światłem, którym lśnimy dla wszystkich i uznani przez miłość, która czyni nas pełnymi i kompletnymi, niezależnie od tego czy jesteśmy przez innych przyjmowani czy, na każdym kroku, odrzucani.

Wszystko dla życia. Wszystko dla światła. Wszystko dla miłości,  
 💙💚💜 
Z miłością, zostawiam Cię, Świecie, z tymi wiadomościami.

Bądź błogosławiony wszystkim, co jest Ci potrzebne, by skorzystać z zaproszenia września. 
Kocham Cię.

Do zobaczenia w drugiej połowie miesiąca. I zapraszam do polubienia fejsbukowej strony tego bloga, którą znajdziesz wpisując na FB  Matt Kahn po polsku.2 komentarze:

 1. O jakżeś piękna i mądra Przyjaciółko moja, szczęśliwa i spełniona. Promieniejesz. Nasze szaty ciała niszczeją, przecierają się, marszczą i nabierają piegów a Ciebie się jesień nie ima. Nie żebym narzekała na moje sprawne i nadążające za zachciewajkami ciało ale całe półgodziny patrzyłam na ciebie z radością i przyjemnością. Następnym razem Cię posłucham sercem i duszą bo wiem o czym mówisz ale nie wiem skąd to wiem.
  Budzisz we mnie Lolę P

  OdpowiedzUsuń
 2. Nagrywaj częściej, jeden taki filmik wart dziesiątki postów - to moje subiektywne odczucie. I wędruj wtedy po swoim czarownym mieszkanku i ogrodzie.

  OdpowiedzUsuń