poniedziałek, 27 lipca 2020

Aktualności energetyczne LIPIEC 2020

Czytam i uśmiecham się szeroko, ponieważ to jest dokładnie to, co dzieje się od jakiegoś czasu w moim życiu - i jakoś dziwnie jestem pewna, że i w Twoim, Świecie😊. 
A zatem, dla wzmocnienia, dla łagodności wobec siebie, dla odwagi i dla miłości przede wszystkim, czytaj Świecie, podawaj dalej, wspierajmy się i bądźmy dla siebie dobrzy.
Kocham Cię.


Świeżutki newsletter Matta Kahna z 26.07:

Chociaż wielu ludzi może postrzegać obecny stan planety jako znaki apokaliptyczne, ważne jest wiedzieć, że apokalipsa, a w rzeczywistości proces wznoszenia się, widziany jest tak jedynie przez pryzmat rozpadającej się struktury ego. 
Aby pomóc ci przejść przez ten proces, przyjrzyjmy się darom i możliwościom, które Wszechświat zapoczątkowuje w naszym imieniu, aby przenieść świadomość poza surrealistyczną intensywność szybko zmieniającego się świata. 
W tym czasie Wszechświat rozszerza zbiorową świadomość, pomagając ewoluującym istotom, takim jak ty, stać się świadomym i kontynuować proces uwalniania kluczowych ograniczających przekonań z twojej pamięci komórkowej.

Oznacza to, niezależnie od tego, co chcesz przejawić, że Wszechświat pomaga ci zauważyć i uznać twoje najbardziej podstawowe ograniczające przekonania, stawiając cię w okolicznościach i prowadząc cię przez serię sytuacji, które ułatwiają ci dostrzeżenie najbardziej ograniczających poglądów i wniosków, jakie wyciągasz na swój temat, życia czy twojego miejsca w kosmosie. 


Aby pomóc sobie przejść przez ten proces z największą lekkością, możesz sobie zadać następujące pytania:


  • Kiedy wydarza się coś niewygodnego, kłopotliwego, uciążliwego czy nieoczekiwanego, jakiego powodu w tym upatrujesz?

  • Czy odruchowo zastanawiasz się co zrobiłeś źle, żeby to sprowokować?

  • Czy masz nadzieję, przyjąć tę nauczkę ( w nomenklaturze duchowego ego – „odrobić tę lekcję”)  tak szybko jak to możliwe, aby wyjść poza zasięg kary?

  • Czy wykonujesz swoją pracę wewnętrzną bardzo intensywnie, próbując w ten sposób uzyskać  lepsze notowania u Źródła, które przecież kocha i uwielbia cię dokładnie takiego jakim jesteś?

  • Czy nadajesz nadmierne duchowe znaczenie doskonałości boskiego wyczucia czasu przypisując winę zachowaniom swojego ego, przekonaniu, że musisz mieć niskie wibracje, skoro otrzymujesz takie a nie inne rezultaty, lub też po prostu trzymając się myśli, że musisz nie być wart i nie zasługiwać na to wszystko, co chciałbyś mieć?Może są to dość odważne pytania, ale koniecznie trzeba je zadać, aby pomóc sobie przejrzeć przez zasłony pojęć, których nieświadomie i całkiem niewinnie możesz używać, aby pozostawać we śnie o nagrodzie i karze. 
Kiedy coraz bardziej się budzisz, zaczynasz odkrywać Wszechświat, który cały jest nagrodą i nie ma w nim żadnych kar poza ograniczającymi i często rozdzierającymi serce wnioskami, które sami skłonni jesteśmy wyciągać w odpowiedzi na rozgrywającą się podróż czasu. W ramach ludzkiej kondycji , my, ludzie, często wyciągamy wnioski w reakcji na sytuacje, aby zachować pozory kontroli. Takie przekonanie zwykle brzmi: jeśli zrozumiem, dlaczego coś się dzieje, będę wiedział, co mogę zrobić, aby przez to przejść, a nawet przekształcić to w lepsze okoliczności dla siebie i innych

Zazwyczaj, zawsze istnieje ziarno prawdy ukryte w przekonaniach na temat naszych największych zakłóceń rzeczywistości. To prawda, jeśli zrozumiałbyś dlaczego coś się dzieje, dowiesz się, co możesz zrobić, aby przez to przejść, a nawet przekształcić  w lepsze okoliczności dla siebie i innych. I równocześnie, nie musisz być obwiniany jako negatywna przyczyna żadnego konkretnego rezultatu, tak jakbyś musiał być winny jakiejś formy złego postępowania tylko dlatego, że sprawy nie idą tak, jak się spodziewałeś lub przewidywałeś.

Ponieważ Wszechświat pomaga ci odnieść się do twoich najbardziej ograniczających przekonań jakie masz o sobie, innych, świecie i rzeczywistości jako całości - koncentrując się głównie na ograniczających przekonaniach, które masz o sobie – towarzyszy ci w dalszym poszerzaniu twojej budzącej się świadomości poprzez możliwość uhonorowania często nieuchwytnego i tajemniczego procesu transmutacji czyli przemiany.Transmutacja działa jak święty ogień spalający wszystko, co już dłużej ci nie służy, za każdym razem, gdy jesteś poruszony emocjonalnie lub zwracasz się przeciwko sobie w odpowiedzi na jakąś sytuację czy zachowanie kogoś innego.Im bardziej wiesz, że życie stanie się każdą serią okoliczności, jakie są konieczne, żebyś mógł przyjrzeć się ograniczającym przekonaniom, które uważasz za prawdę na swój temat, tym łatwiej będzie ci  odpuścić potrzebę, by rzeczy układały się w jakiś konkretny sposób, abyś odnalazł szczęście, pełnię, inspirację i radość, których szukasz. 


To także pomaga ci przenieść na wyższy poziom twoje rozumienie współtworzenia, wychodząc poza granice pojmowania ego. Współtworzenie jest rzeczywiste, ale nie ty wyłącznie rządzisz tym, co przychodzi lub odchodzi. Ponieważ współtworzenie odnosi się do współpracy, to łatwiej jest ci zrozumieć, że twoje partnerstwo z Wszechświatem pozwala na pojawienie się wszelkiego rodzaju okoliczności, nie z powodu forsowania osobistej woli, ale dzięki łasce boskiego wyczucia czasu, która robi wszystko, co w jej nieskończonej mocy, aby pomóc ci stać się skoncentrowanym na sercu, urzeczywistnionym oraz w pełni zintegrowanym, świadomie boskim człowiekiem, którym urodziłeś się by być. 
W miarę jak oczyszcza się coraz więcej przestrzeni, aby umożliwić takiej ucieleśnionej i zintegrowanej obecności twojej duszy wejść głębiej w twoje fizyczne ciało, zdajesz sobie sprawę, że prawdziwe spełnienie, którego szukałeś, najczęściej bierze się z zestrojenia się z duchem i niekoniecznie zależy od tego, co masz, czego nie masz, co chcesz lub masz żal, że mają inni.
Dlatego właśnie Wszechświat tworzy osobiste i zbiorowe, trudne do zrozumienia, scenariusze, w których pojawiają się konkretne wersje ciebie wraz z innymi postaciami, aby zachowywać się w sposób pozwalający ci zaobserwować ograniczające przekonania, jakie mogą się w efekcie ujawnić. 

Dla wielu osób rzeczą pierwszoplanową jest teraz zajęcie się swoimi podstawowymi ograniczającymi przekonaniami, i dlatego tak istotne w tym czasie jest być dla siebie życzliwym i pełnym współczucia, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Uwolnij siebie, pozwalając sobie wejść do rzeczywistości, w której nic nie dzieje się dlatego, że coś robisz lub czegoś nie robisz.


Ponieważ rozwikłanie i uwolnienie ograniczających podstawowych przekonań wyprowadza cię poza granice psychologicznego więzienia, bardzo często możesz mieć teraz buntowniczą naturę jeśli chodzi o narzucane sobie zasady i surowość. Na przykład, jeśli jesteś na diecie oczyszczającej, nie zdziw się, gdy pojawi się w tobie chęć lub skłonność do oszukiwania, po prostu wiedz, że masz prawo robić tak jak chcesz i być takim jak możesz. 
Rozpadanie się bazowych ograniczających przekonań wzmacnia również tendencję do emocjonalnego jedzenia, w ramach szukania zastępczych form pocieszenia, ponieważ przekonania, które kiedyś dawały ulgę, zbyt długo się zasiedziały. Nie ma wątpliwości, że skoro wszystkie części jaźni powracają i łączą się z powrotem w trakcie twojej podróży przebudzenia, zaczniesz dokonywać zupełnie innych wyborów, ale ten proces nie jest czymś, nad czym twoje ego może panować lub kontrolować.


W tym kluczowym czasie wewnętrznej alchemicznej przemiany, najważniejszymi praktykami duchowymi są te zakorzenione w miłości do siebie i samopoznaniu.  


Jest to czas, gdzie naprawdę jesteś potrzebny jako ten, który może dostarczyć swojej istocie światło energii Źródła, poprzez to jak autentycznie i coraz częściej ośmielasz się kochać siebie, jednocześnie akceptując, że wszystko dzieje się po to, aby zainicjować nową wersję ciebie i nowo odmienioną rzeczywistość, a nie z powodu czegoś, co zrobiłeś „źle” w jakikolwiek sposób. 


Podczas tej fazy zmiany naturalne jest, że masz niepohamowane pragnienia, czujesz się zdziczały, zdezorientowany, omotany lub przerażony rosnącą listą tego, co w życiu niepewne, wzrostem bólu fizycznego lub emocjonalnego - w tym bólami głowy, a także wyładowaniami i wstrząsami elektrycznymi wzdłuż głównych punktów meridianów. Takie symptomy, chociaż stanowią dowód toczącej się przemiany, działają również jako przypomnienia, aby być dla siebie łagodnym, kiedy wykraczasz poza próg tego procesu ewolucyjnego.

[WAŻNA UWAGA od autorki bloga: wszelkie dolegliwości fizyczne powinny być uważnie traktowane i konsultowane z lekarzem lub osobą profesjonalnie do tego przygotowaną. Powyższych informacji nie należy w żadnym wypadku uważać za poradę zdrowotną]


Gdy tempo życia zwalnia, aby dać ci bardziej bezpośredni wgląd w to jak funkcjonuje w tobie uwarunkowana przeszłość, jesteś w stanie przeciąć sznury z każdą kotwicą i wypłynąć w naszą najbardziej cudowną podróż na nowe morza odkryć.


Z mniejszym napięciem i sztywnością przytłaczającymi już i tak przytłaczający czas w historii Ziemi, zaczynają pojawiać się oznaki nowo budzącego się świata w pięknie twojego codziennego życia.


Z mojego serca do twojego, dziękuję ci, że jesteś tutaj, pozostajesz na kursie oraz jesteś tak ważnym katalizatorem dającym pewność, że wibracja miłości przekazywana jest do twojego serca i rzeczywistości, bez względu na to jak wstydliwy, haniebny, bezwartościowy czy niespójny obraz ciebie mogą sugerować twoje przekonania.


W imieniu Wszechświata dziękuję za to, że jesteś dokładnie taki, jakim jesteś.


Niech Wszechświat pokaże ci wyraźnie, że niezależnie od okoliczności, miłość zawsze ma ostatnie słowo. Miłość zawsze zwycięża.

Wszystko dla Miłości,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz