niedziela, 31 maja 2020

Nie jesteś sama, nie jesteś sam

Od Matta:
(newsletter, 31.05.2020)


Fot. Moanika


Gdy nie osądzasz już uczuć jako wzorców, nie potępiasz ich jako formy uwarunkowania i przestałeś wierzyć, że możesz sprawić, iż ustaną, dajesz każdemu uczuciu autentyczną uwagę, przez co czują się one naprawdę kochane.

Ponieważ uczucia są ekspresją twojej własnej świadomości, one wiedzą, kiedy naprawdę zajmujesz się sobą i jesteś dla siebie wsparciem, a kiedy używasz siebie do przeprowadzenia procesu z nadzieją, że się ich pozbędziesz.
Chociaż uczucia potrafią być niewygodne, czasami nieznośne, jedyną drogą na drugą stronę rzeczywistości jest OBJĄĆ SIEBIE z największą  pokorą, szczerością, uczciwością i autentycznością.

Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić, zawsze możesz wezwać Wszechświat, aby pokochał te części ciebie w twoim imieniu i nauczył cię jak przyjąć swoje uczucia w głębszy i bardziej znaczący sposób.

Nie wszystko zależy i należy tylko do ciebie. Wszechświat zawsze jest w tobie i tuż obok ciebie. 
NIE JESTEŚ SAMA, NIE JESTEŚ SAM. 

Skorzystaj, proszę, z tych słów i ich uzdrawiającej mądrości.

* * *
Od Moaniki:
(pisane 31.05.2020)

Jutro Dzień Dziecka.
Źródło: https://karuzelaatrakcji.pl/balony-z-helem/
Niech każde dziecko na tej planecie będzie zawsze bezpieczne, syte, kochane, dobrze traktowane, słuchane, widziane i szanowane. Niech będzie zdrowe i niech w bezpiecznym świecie rozwija swoją indywidualność, kreatywność i najwyższy potencjał. Niech będzie błogosławione wszystkim, czego pragnie jej i jego serce. 

Niech twoje Wewnętrzne Dziecko zawsze ma w tobie bezwarunkowe wsparcie, niech słyszy od ciebie tylko takie słowa, które niosą autentyczną miłość, mądrość i szacunek.

Niech twoje Wewnętrzne Dziecko zawsze może liczyć na twoją obecność, uwagę i życzliwą troskę. 

Bądź dobry, bądź cierpliwy, bądź mądry. Pozwól sobie i swojemu Wewnętrznemu Dziecku na zabawę, kreatywność, zachwyt. Upaćkaj się lodami, wejdź w kałużę, zachwyć się mrówką, zrób coś na co od dawna miałeś ochotę, ale brakowało ci odwagi, albo się wstydziłeś. Dziecko jest odważne i śmiałe, weź je za rękę i zróbcie razem... już wiesz co. ZRÓB TO DZISIAJ. 
I kochaj. Kochaj. Kochaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz