niedziela, 17 maja 2020

Zaproszenie Archaniołów

Źródło: oficjalna strona FB Matta Kahna
Drogi Świecie, mam przyjemność zaprosić cię dzisiaj w kolejną podróż z Mattem Kahnem, która możliwa jest dzięki pasji i pracy zespołu Monika Anna Monika.
Aniu, bardzo, bardzo dziękuję!!! 💗

Usiądź wygodnie, czytaj i syć się poniższym tekstem, bo mądrość i energia w nim zawarte naprawdę sprawiają różnicę.

Jest to tłumaczenie audycji, która odbyła się 5.marca 2020 w ramach "Project Resolution". Możesz włączyć ją, by słyszeć głos Matta, jeśli tak będzie ci wygodnie.

Zatem, zaczynamy.

Witam w "Project Resolution". Jestem Matt Kahn. To zawsze dla mnie zaszczyt być tutaj z wami, gdy jednoczymy energie ze wszystkich zakątków globu, żeby wspólnie transformować rzeczywistość dla dobra wszystkich. 
Dzisiaj, pomimo, że na ogół w "Project Resolution" skupiamy się na jednym aspekcie pozytywnej zmiany w świecie w każdej audycji, zajmiemy się bardziej kompleksowym zestawieniem. Podam wiele przykładów, będzie wiele pięknych "powtarzaj za mną" - dzisiaj to będzie nauczanie, które naprawdę wspiera i podnosi wibracje waszego wkładu w ludzkość. 
Tematem dzisiejszej audycji będzie to, w jaki sposób, jako pracownicy światła, możemy pracować mądrzej a nie ciężej. Bo tak wielu z nas, będąc w swoich osobistych uzdrawiających podróżach zazwyczaj naprawdę wkłada ogromnie dużo wysiłku w swoje duchowe dążenia, co jest cudowną rzeczą, ale jak to zwykle w życiu, gdy dojrzewamy i wzrastamy uczymy się, że chodzi o to, żeby pracować mądrzej a niekoniecznie ciężej. Dokładamy starań, by transformować strukturę naszej rzeczywistości manifestując niebo na ziemi, ale chcemy pracować inteligentniej a nie ciężej. 

A jednym ze sposobów w jaki to robimy jest to, czego was nauczę: bardzo przydatnego i nowego sposobu pracy z Archaniołami. Wiem, że niektórzy z was uczęszczają do "Angel Academy", gdzie opowiadam o połączeniu z waszymi aniołami. Dzisiejsze nauczanie nie jest powtórką żadnej z tych informacji. 

Przedstawię ci i poprowadzę przez proces, który Archaniołowie przekazali mi wczoraj. I mówiąc ogólnie, powiedzieli mi;  rozumiemy, że uczestniczymy we Wzniesieniu ludzkości a ludzkość właśnie teraz jest w trakcie Wzniesienia. Niezależnie na co patrzysz w tym świecie – czy jest to rozprzestrzeniający się koronawirus czy też martwi cię poziom nadużycia, narcyzmu, sprawy polityczne, handel ludźmi czy też wyczerpywanie się naszych zasobów - cokolwiek przyciąga twoją uwagę, Archaniołowie są tu zawsze wspierając nas w tym Wzniesieniu na poziomie osobistym, globalnym i kolektywnym. 
Podzielę się z wami kilkoma konkretnymi sposobami jak przyzywać Archaniołów i pracować z nimi. 


 Ponieważ jesteśmy naprawdę podekscytowani i zmotywowani do transformowania planety, to czasem robimy to z wysiłkiem, a energią osobistej woli usiłujemy forsować, by coś się wydarzyło, zamiast przywołać siły niebieskie i przewodników, którzy zawsze tu są, by pracować poprzez nas dla dobra naszej planety. I oczywiście, poprzez pole kwantowe. Pole kwantowe, które tworzy całą rzeczywistość, jaką czujemy i jakiej doświadczamy. Możemy myśleć o polu kwantowym jako kolektywnym podświadomym umyśle. Więc wtedy próbujemy przeskoczyć linie czasowe, zmienić rzeczywistość i próbujemy przywołać rezultaty, które pozwolą ludzkości doświadczyć nieba zamiast piekielnego czyśćca. Pracując z polem kwantowym tak naprawdę patrzmy na nie jakby to był kolektywny podświadomy umysł. Więc proces, którego cię dzisiaj nauczę pomoże ci to osiągnąć, a będę uczyć bardzo konkretnych, rzadko nauczanych sposobów połączenia się z Archaniołami. 

Ponieważ Archaniołowie są rozszerzeniem twojej prawdziwej natury - przeprowadzę cię przez protokół połączenia się z nimi. Co jest bardzo proste. Ale chcę teraz podkreślić coś istotnego: to nie jest tylko dawanie wam wielkiej nadziei dla ludzkości - to również ma wam pomóc połączyć się ponownie z waszą prawdziwą naturą. Więc nie musisz cierpieć czekając, aż świat się zmieni, możesz tak naprawdę doświadczać odnowienia, rozwoju, pasji i ekstazy zmiany nawet zanim przyjmie ona namacalną formę na tej planecie. To właśnie oznacza być zmianą jaką chcesz widzieć. Więc mając to na uwadze, chcę podzielić się z tobą bardzo interesującymi szczegółami i będzie to bardzo interaktywne. 

Jedną ze specyficznych rzeczy, które trzeba wiedzieć o Archaniołach i w ogóle o przewodnikach - nie uczyłem się od ludzkich nauczycieli, ale poprzez codzienny kontakt z Nimi przez ostatnich 15 lat - to, że Archaniołowie czy przewodnicy duchowi, z kimkolwiek się łączysz; starszyzna, przodkowie, kogokolwiek przyzywasz - wszystkie aspekty twojego źródła... Archaniołowie są przyciągani i przyzywani, by ci służyć, gdy wzywa ich wibracja wdzięczności i uznania a nie paniki. 
I to, w pewnym sensie, daje początek jednej z największych form niesprawiedliwości dla ego, bo kiedy jesteśmy w panice, kiedy najbardziej potrzebujemy wsparcia, wchodzimy w częstotliwości, które blokują naszą świadomość obecności aniołów i wprawiają nas w poczucie, jakby oni nie przybywali nam z pomocą, zostawiali nas samych, czy jakby Wszechświat nas ignorował.
Ale aby być świadomymi Archaniołów, którzy zawsze są i pracują z tobą, prosimy o ich obecność poprzez wibrację wdzięczności i wysławiania, błogosławienia zamiast paniki.
W rzeczywistości, to pomaga nam zrozumieć, że w porządku jest panikować, to w porządku bać się, bo wszystkie te przeżywane przez nas doświadczenia, od paniki po martwienie się, strach, obawę, poczucie niedostatku, beznadzieję, wszystko to reprezentuje aspekty twojej własnej osobistej uzdrawiającej podróży, ponieważ oczyszczasz i uwalniasz to, co odczuwasz. W zasadzie oczyszczasz swoją pamięć komórkową, żeby przechować tam więcej światła, a im więcej światła może się w tobie pomieścić w efekcie twojej uzdrawiającej podróży, tym więcej światła może się wlać na planetę, by wpłynąć na większe zmiany dla wszystkich.


Mam zatem na myśli, że to w porządku czuć stany, których nie chcesz czuć, bo to jest ich własny proces uzdrawiania. Ale kiedy chcemy przywołać Archaniołów, by pomogli zakotwiczyć pozytywną zmianę, jaką pragniemy stworzyć na planecie, najpierw musimy wprowadzić się w wibrację wdzięczności czy błogosławienia, żebyśmy zaczęli być świadomi wszystkich anielskich mocy, wszystkich wzniesionych mistrzów, wszystkich przewodników duchowych, starszyzny i przodków. Oni są zawsze z nami. Zawsze kroczą z nami, zawsze żyją jako my. 

A więc zamierzam zaprosić cię do doświadczenia "Powtarzaj za mną". Pokrótce wyjaśnię mądrość i magię tego procesu ("Powtarzaj za mną"). Przejdziemy przez to na wielu przykładach, abyś mógł poczuć w swoim ciele różnicę wibracyjną. Kiedy pracujesz z Archaniołami czy innym rodzajem niebiańskiej mocy światła, to chcesz być zdolnym do zrobienia tej pierwszej części deklaracji - i pamiętaj, możesz posłuchać powtórki tej audycji od razu lub w innym czasie [lub czytać :)], albo zapisać to, poprzyklejać na karteczkach na lustro czy gdziekolwiek  - to jest bardzo potężny proces. I coś, o czym dobrze jest pamiętać.  

 Tak więc pierwsza część tej deklaracji, gdy pracujemy z Archaniołami brzmi: Dziękuję, Archaniołowie. Zaczynamy od dziękowania Archaniołom, ponieważ zaczynamy ten proces zakotwiczeni w wibracji wdzięczności - dziękujemy Archaniołom, ujmując już tylko słowami to, o co prosimy, gdyż dziękujemy Im za rozwiązanie tego, co na poziomie kwantowym już jest rozwiązane. Uznajemy, że na kwantowym poziomie wszystko w życiu zostało już rozwiązane, ale prosimy o rozwiązanie, by zostało potwierdzone w naszej świadomości. A jak wiemy, uczucie, że wszystko jest dobrze jest pierwszym miejscem, które wpada do twojej świadomości. Czasem potrzeba wielu lat zanim to, co wiemy, że zostało zmienione na poziomie kwantowym będzie mogło objawić się w fizycznej postaci. Więc nie chcemy tylko polegać na widzeniu namacalnych dowodów jako jedynym sposobie poznania, że rzeczy się wydarzyły. Wiemy, że na poziomie kwantowym każdy problem wewnątrz już został rozwiązany.  Zaczynamy zatem od połączenia się z Archaniołami mówiąc: Dziękuję Archaniołowie za rozwiązanie, które już się wydarzyło jako dar dla mnie oraz dla dobra i pomyślności wszystkich. A następna część to: Dziękuję Archaniołowie -  i znowu kolejna chwila wysławiania i wdzięczności - to zaszczyt być w Waszej obecności i być z Wami jednością
 Honorujemy fakt, że pracujemy z Archaniołami, kotwiczymy swoją wartość, poczucie, że jesteśmy godni działania wspólnie z Nimi. A być jednością z Wami, oznacza również potwierdzenie, że są Oni rozszerzeniem twojej prawdziwej natury a nie czymś ponad tobą, czy oddzielnym od ciebie w jakikolwiek sposób.   
Na zakończenie mówimy: Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję

Jeśli naprawdę się w to wczujesz - ja tylko będę przeprowadzać cię przez to doświadczenie, wiele razy prosząc, powtarzaj za mną - zobaczysz jak dużo błogosławieństw i wdzięczności jest tam naprawdę wplecione. Mam na myśli, gdyby to policzyć to… jeden, dwa... trzy... cztery - to są przynajmniej cztery podziękowania w tej jednej deklaracji. Wysławiamy Archaniołów za ich pracę, za ich wspaniałość, za zwycięstwo światła. I zaczynasz czuć - nawet jeśli tylko słuchasz jak mówię i czujesz w sercu  [lub kiedy czytasz :)] - jak twoje serce szeroko się otwiera, bo im bardziej wysławiasz zwycięstwo istot światła, tym samym wysławiasz i powołujesz do życia istotę światła w sobie. I to jest magia zjednoczonej świadomości. 

Zatem, to jest przygotowanie, a teraz niech wszystko połączy się w jedno. I ze wszystkimi naszymi wibracjami i częstotliwościami, intencjami, skupieniem na sercu i gorliwością, by manifestować niebo na ziemi, razem, za pomocą poniższego procesu "powtarzaj za mną", przywołajmy moc Archaniołów poprzez wibracje chwały, aby uwolnić planetę od paniki i ujawnić, że wszystko jest w porządku, bo naprawdę tak jest, przesłania je tylko i wyłącznie ludzkie uwarunkowanie [Mattowi przewrócił się mikrofon powodując hałas]. Więc weźmy głęboki wdech... i wydech. [Nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło - chodzi o mikrofon - przepraszam za ten głośny hałas – dodaje Matt]. Wdech... - Teraz poczułem czym może być hałas dla naszego układu nerwowego. Myślę, że właśnie wyskoczyłem ze skóry... -  i wydech. Wdech... i wydech. Aaaa ... Zacznijmy więc teraz proces „powtarzaj za mną” ... jedno zdanie na raz...

[Monika Anna Monika zachęcają do głośnego czytania :) ]Dziękuję Archaniołowie,

Za spowodowanie ustąpienia koronawirusa

Jako daru dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie.

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.Dziękuję Archaniołowie

Za rozwiązanie politycznego chaosu

i dezinformacji

Jako daru dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie,

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie,

dziękuję.Dziękuję Archaniołowie,

Za uaktywnienie globalnych rozstrzygnięć

W naszym naturalnym królestwie,

We wzorcach pogodowych,

W naszych społecznościach,

W naszych rodzinach

I we wszystkich innych relacjach

Jako daru dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie,

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.[I za każdym razem kiedy to robimy zobacz jak głęboko może dotrzeć twoja wdzięczność. Zobacz jak głęboko może dotrzeć twoje wsparcie - dodaje Matt.]Dziękuję Archaniołowie

Za zamanifestowanie prawdy i jawności

Jako daru dla mnie i dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie,

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.Dziękuję Archaniołowie

Za uwolnienie tej planety od handlu ludźmi, zaniedbań i nadużyć,

Włączając w to wykorzystywanie i przemoc wobec zwierząt,

Mężczyzn, kobiet i dzieci.

Oraz nadmiernego wykorzystywania naszych naturalnych źródeł, włączając w to odwierty,

Zanieczyszczenie i skażenie

Jako daru dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie,

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.Dziękuję Archaniołowie

Za przeobrażenie ucisku,

Biedy i niedostatku

Na każdym kontynencie, w kraju i sąsiedztwie, i cywilizacji,

I wprowadzenie społecznej, społeczno-ekonomicznej, finansowej i osobistej równości

Takiej samej dla wszystkich,

Jako daru dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.Dziękuję Archaniołowie

Za koniec kontroli

religijnej i politycznej hierarchii

i sprowadzenie prawdy na tę planetę dla ewolucji każdej istoty

Jako daru dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie,

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.Dziękuję Archaniołowie za podniesienie wibracji 
Tej planety i każdej osoby na niej
Do mocy i częstotliwości przestrzeni serca,

Którą każdemu człowiekowi jest najłatwiej i najprzyjemniej zintegrować

A także utrzymać ładunek tej wyższej częstotliwości

 Po to, by światło mogło zamanifestować się na tej planecie
Jako łatwość i radość, i pasja

Zamiast bólu nigdy niekończącego się procesu,

Jako daru dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie,

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.Dziękuję Archaniołowie

Za dostarczenie wszystkim istotom

Czystej wody pitnej,

Organicznego, zrównoważonego jedzenia,

By nakarmić wszystkich ludzi

Światłem manifestującym się w najczystszej formie

Jako dar dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.Dziękuję Archaniołowie

Za ożywienie jedności

W namacalnej, rzeczywistej postaci,

Aby wszyscy mogli przypomnieć sobie swoją prawdziwą naturę

I przypomnieć sobie niebo, w którym naprawdę żyjemy,

Powołując do życia nowe duchowe odrodzenie,

Które budzi wewnętrznego szamana,

Wewnętrznego artystę

i przewodnika duchowego

we wszystkich

Jako dar dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie,

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.Dziękuję Archaniołowie

Za założenie każdej szkoły

Z programem muzyki i sztuki,

Z książkami i odpowiednimi materiałami

Dla wszystkich mężczyzn, kobiet i dzieci,

By otrzymali dzięki nim najlepsze wykształcenie.

Dziękuję za zapewnienie organicznych produktów 

I usunięcie przetworzonej żywności z konserwantami,

Ze wszystkich systemów szkolnych,

Aby mężczyźni, kobiety i dzieci

mieli najlepszą sposobność, by się uczyć, wzrastać i uszlachetniać

Bez żadnych problemów i zakłóceń,

Jako daru dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie,

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.Dziękuję Archaniołowie

za pokazanie mi i udowodnienie,

że niebo na ziemi już tutaj jest.

Że jakakolwiek pozytywna zmiana, którą mógłbym sobie wyobrazić,

a nawet pozytywna zmiana, która wykracza poza to, co mógłbym sobie wyobrazić

już tutaj jest

w pełni przebudzona, żywa i dostępna

dla otwartej świadomości każdego człowieka.

Dziękuję za pokazanie mi, że żyję w rzeczywistości,

gdzie wystarczy jedynie przywołać światło, by rozwiązać problemy ciemności  

i możemy uczyć się przyzywać światło na coraz wyższych i wyższych częstotliwościach,

i nie ma końca tego jak jasno możemy lśnić,

razem jako jedno,

Jako dar dla mnie i dla dobra wszystkich.Dziękuję Archaniołowie

To zaszczyt być w waszej obecności

i być jednym z wami.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.I aby rzeczywiście zakotwiczyć wszystkie wypowiedziane słowa, zawsze, gdy poczujesz się wytrącony z równowagi lub zmartwiony nagłówkami, informacjami z mediów społecznościowych, czy poruszony przez innych, możesz śmiało powracać do tej audycji i słuchać jej ponownie – czy do tego tekstu i czytać go - powtarzając cały proces. To jest twoje. Więc zakotwiczmy te wibracje jeszcze głębiej. I czy czujesz, co się dzieje w twoim... czy czujesz jak czysty i niewinny, majestatyczny i anielski możesz się poczuć w sobie samym? Czy czujesz krystaliczną czystość swojego serca, ono dosłownie lśni, gdy przywołujesz Archanioły, nie ze stanu paniki czy lęku, lecz z wibracji wdzięczności i wysławiania. Czy czujesz różnicę? Im bardziej zachęcasz anioły wdzięcznością, tym więcej one ujawniają swoją obecność w twojej świadomości. 

A więc wspólnie zakotwiczmy to jeszcze bardziej, kładąc dłoń na sercu. Jeżeli jesteś wzrokowcem możesz zobaczyć całą Ziemię otoczoną światłem, możesz wizualizować niebo na ziemi w jakikolwiek sposób, to będzie twoja wersja nieba na ziemi. Możesz po prostu czuć radość życia w królestwie niebieskim, które jest nowo przebudzonym ziemskim planem. Albo możesz po prostu uśmiechać się z ręką na sercu, gdy kotwiczymy energię dzisiejszej audycji mówiąc: Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.

Dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję.

[możesz powtórzyć to jeszcze kilka razy]


A teraz, żeby nadać tej mantrze nowy wymiar - dotąd mówiliśmy po prostu, dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję. Możesz jednak spojrzeć na to zdanie i je zmienić. Bo kiedy mówisz: dziękuję ukochani Archaniołowie, dziękuję [ang. Thank you beloved Archangles. Thank you], to jesteś świadomą istotą dziękującą Archaniołom za pracę w twoim polu i w twoim połączeniu. Ale można też wypowiedzieć te słowa jako Wszechświat, mieszkający w tobie. 
[ang. Thank you beloved. Archangels thank you. – przestawienie kropki/przecinka w tym zdaniu zmienia jego interpretację :), przyp.MAM] 
To zdanie może być też interpretowane jako: dziękuję ukochany - jakby Wszechświat mówił do ciebie; dziękuję ci, Rozszerzenie mego własnego jestestwa - Dziękuję ukochany. Archaniołowie dziękują ci, w znaczeniu, że Archaniołowie dziękują ci za wysławianie ich w twojej świadomości i wzywanie ich za pomocą wibracji wdzięczności, by pokazali ci, że wszystko jest dobrze i  już się przejawia na kwantowym poziomie rzeczywistości. 
Więc teraz będziemy wypowiadać to zdanie, nie jako osoba starająca się dotrzeć do Archaniołów, ale jako Wszechświat przebrany za postać, która występuje jako ty, jakby Wszechświat w tobie mówił: Dziękuję ukochany. Archaniołowie dziękują ci. I to może wypełnić lukę i czyni to kompletnym doświadczeniem.Dziękuję ukochany. Archaniołowie dziękują ci.

Dziękuję ukochany. Archaniołowie dziękują ci.

Dziękuję ukochany. Archaniołowie dziękują ci.

Dziękuję ukochany. Archaniołowie dziękują ci.

Dziękuję ukochany. Archaniołowie dziękują ci.

Dziękuję ukochany. Archaniołowie dziękują ci.Czy czujesz jak zmieniamy świadomość i sposób w jaki wypowiadamy to zdanie? Pierwszy raz odczuwaliśmy nasze uczucia jako spokój, pustkę i wyciszenie, a potem zmieniamy tę perspektywę oraz sposób, w jaki podkreślamy słowa i wtedy tworzymy częstotliwość radości, by zostać po tej audycji na najwyższych częstotliwościach wiedząc, że nie chodzi o to, aby starać się utrzymywać wysokie wibracje w stanie paniki. 
Zawsze możesz wrócić do tego nagrania [do tego tekstu]  i zrobić ten proces ponownie, to łatwe. Ale żeby zakotwiczyć się w tej wysokiej wibracji, która opiera się na odnowionej teraz obecności Archaniołów w twoim życiu, udowodnimy ci, że nikt nie może cię wytrącić z twojej wibracji. 
Po prostu uczysz się ją kotwiczyć i żyć z tej wyższej perspektywy świadomości. I zakotwiczamy tę wyższą wibrację, co jest potwierdzeniem, że wszystko, na co  świat stara się odkryć sposób, żeby wpłynąć na to energetycznie, my wiemy, że na poziomie kwantowym już się wydarzyło. 
A wiedza, że już się pojawiło, trzymanie tej prawdy w swoim sercu jest tym, co niesiemy wszystkim innym umysłom i sercom, inspiracją, by dokonywać wyborów i podążać za tropem, żeby przywoływać to, co już się pojawia, co już jest. 
Zatem, jesteśmy kotwicami światła, które są tutaj, by trzymać wibrację: to już w cudowny sposób się wydarzyło. A tym, którzy potrzebują uczestniczyć w ujawnianiu się tego, niech będzie dane wszystko, czego potrzebują, by powołać do życia to, co już jest
Tymczasem my kotwiczymy tę prawdę i wypełniamy naszą misję jako pełni pasji pracownicy światła i głoszący dobro-stan w następujących zakodowanych słowach:

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz.

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz.

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz..

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz.

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz.

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz..

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz..

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz..

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz.

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz.

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz.

Zwycięstwo światła, którym jestem teraz.Poczuj...

Zrobiliśmy to 12 razy, każde powtórzenie reprezentuje aktywację jednej z 12 strun krystalicznego DNA. I mówimy to jeszcze jeden raz, mówimy - Zwycięstwo światła, którym jestem teraz, bo do aktywacji 12 strun krystalicznego DNA po liczbie 12 przychodzi 13, a trzynasta litera w alfabecie (angielskim) to M, która oznacza Matkę Marię i Marię Magdalenę, co jest powrotem boskiej kobiecości. Objawieniem nieba na ziemi, które widziane jest jedynie oczyma oświeconych serc i przebudzonych świadomości, które my przywołujemy i zapraszamy do istnienia ze wsparciem Archaniołów, którzy wspierają nas tą wibracją, jaką kotwiczymy tu dla świata.Zwycięstwo światła, którym jestem teraz.Niech to nagranie (ten tekst) będzie jak drogowskaz dobrego samopoczucia,  przypomnienie, że wszystko jest dobrze. Za każdym razem kiedy poczujesz, że trochę przysypiasz, pamiętaj proszę, że zawsze możesz się „ocknąć” dzięki zaproszeniu Archaniołów do swojego pola. 
I oczywiście dla większego wsparcia, bardziej bezpośredniego i stałego, zapraszam cię do zapoznania się z naszym programem "Total Integration", który jest dostępny na www. mattkahn.org

Do następnego spotkania.Zwycięstwo światła, którym Jestem teraz.

Moc błogosławieństw,

Namaste

 ***
Niech to będzie spokojny, zdrowy tydzień, Świecie, w którym wszystko jest dobrze. Bo jest.
Dziękuję, że to czytasz. Kocham Cię. 

1 komentarz:

  1. ♡♡♡
    Dziękuje, trzy dni temu trafiłam do tego Nieba i nie wychodzę z niego... dziękuje.. "tylko" tyle mogę napisać.. dziękuje.

    OdpowiedzUsuń