poniedziałek, 30 marca 2020

Przemiana i pospolite ruszenie

Jesteśmy w jej trakcie. Na początku, w środku, na końcu, kto to wie?
(Jeden Pan Bóg tylko wie, jak mawiała Babcia Stasia...)


I teraz, bardziej niż kiedykolwiek, szczególnie ważne jest, byśmy pamiętali, że:


Strona FB Matta Kahna, dostęp 30.03.2020

Twoja wibracja nie jest sumą twoich myśli,
Twoja wibracja jest sumą 
Jakości wyborów, jakich dokonujesz
Każdego dnia.


* * *
Twoje myśli będą wypełniać swoje zadanie, aby wydobyć lub skomentować emocje, które trzymane długo w cieniu, teraz muszą być w końcu zauważone i - mam nadzieję - potraktowane uczciwie i tak życzliwie jak to tylko dla Ciebie możliwe w danej chwili, a nie przeganiane, przekraczane i znów tłumione. 
Jednak, nawet jeśli tak zrobisz, bądź życzliwy dla tego, który nie mógł postąpić inaczej.

To jest pas szybkiego ruchu na drodze przemiany: uczciwość i życzliwość. 

Obserwuję swoje własne oraz innych reakcje na to, co dzieje się na całym świecie, w Europie, w Polsce, w naszych domach i sercach. 

Jakich wyborów dokonuję, dokonujesz każdego dnia? Kiedy już fala, czasem śmiesznych, czasem żenujących memów, dowcipów i zdjęć się uspokaja, kiedy szafki, szuflady, domy i garaże błyszczą tak jak nie błyszczały od lat, kiedy już wszystko, co możliwe zostało przeniesione do sieci, daje się zauważyć  pewne wyciszenie, pewne zwolnienie. Może to dobry moment, żeby potraktować się na serio i  zadać sobie to pytanie: jaka jest jakość dokonywanych przeze mnie wyborów?

Od pieczenia szarlotki dla medyków, po oszukiwanie starszych ludzi i okradanie ich mieszkań pod pretekstem przeprowadzania dezynfekcji. Od dzielenia się ostatnią parą jednorazowych rękawiczek po wykupywanie całych opakowań, bez myślenia o potrzebach drugiego człowieka. Od rezygnowania ze swojego komfortu i bezpieczeństwa materialnego dla utrzymania posady pracownika po domaganie się obniżek i odmawianie płacenia, gdy wcale nie jest się w podbramkowej sytuacji. Ale można z tego skorzystać, więc czemu by nie?... A pomiędzy, cała gama subtelnych, drobnych, och, przecież nie tak istotnych (?), postaw.
Od oszukiwania siebie i udawania  do objęcia swoich łez, złości, niechęci, rozczarowania. Od kopania siebie po tyłku do otworzenia się na prawdziwą, nacechowaną szacunkiem i autentycznością, przyjaźń z samym sobą.

Jakiej jakości wyborów dokonuję każdego dnia w trudnej, nieprzewidywalnej, pełnej stresu i emocji rzeczywistości?

Lubię to pytanie. I odpowiadam na nie każdego dnia. 


 * * *
Tymczasem 24.marca ukazała się najnowsza, i ponoć najbardziej osobista,  książka Matta Kahna pt. "The Universe Always Has a Plan" czyli Wszechświat ma zawsze plan, a ja tego dnia postawiłam pierwsze słowa w ramach polskiego przekładu tej książki (szukaj w zapowiedziach wydawnictwa Biały Wiatr). Hurra!!!


* * *
Przyznam szczerze, że nie bardzo śledzę co też dzieje się w sferach ezoterycznych, ufając, że Życie zawsze znajdzie sposób, aby przekazać mi to, co potrzebne. I owszem, kiedy po raz kolejny otrzymałam wiadomość o pewnym wydarzeniu, postanowiłam, nie tylko w nim uczestniczyć, ale także przekazać tę informację dalej, co niniejszym czynię. 

Otóż, z astrologicznego punktu widzenia 4.kwietnia tego roku dojdzie do, pierwszej z trzech, koniunkcji Jowisza z Plutonem, co stanowi pewien układ społeczno-pokoleniowy. 

Natomiast z perspektywy ezoterycznej, 04.04.2020 ma wydarzyć się otwarcie ważnego portalu energetycznego, dzięki czemu możemy, jako ludzkość i planeta, wejść na nowy poziom świadomości oraz rozwoju. Nie będę przytaczać interpretacji tego wydarzenia, każdy może na własną rękę poszperać w "internetach" i sobie poczytać, ponieważ nie ze wszystkimi oglądami się zgadzam. 
Wiadomo jednak, że im więcej osób przyłącza się do modlitwy, medytacji czy intencji, tym większe oddziaływanie wywiera taka aktywność na energię Pola, którym i w którym jesteśmy. 

Żródło: link


Masowe wydarzenie zatytułowane MEDYTACJA WZNIESIENIA LINII CZASOWEJ odbędzie się  - w polskiej strefie czasowej - w niedzielę, 5. kwietnia o godzinie 4:45 i potrwa 20 minut.

INSTRUKCJA:

1. Użyj swojej własnej techniki do wprowadzenia się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Wyraź intencję, aby wykorzystać tę medytację jako narzędzie do przeniesienia naszej planety do najbardziej  optymalnej linii czasowej  i jako narzędzie do całkowitego usunięcia koronawirusa.

3. Zwizualizuj kolumnę wspaniałego, białego Światła emanującego z Kosmicznego Centralnego Słońca, płynącego do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk we Wszechświecie. Teraz zobacz jak to światło płynie  przez Galaktyczne Słońce Centralne, przez naszą Galaktykę, dalej spływa do naszego Układu Słonecznego i przechodzi przez wszystkie istoty Światła naszego Układu Słonecznego, następnie przez wszystkie istoty na planecie Ziemia, również przez twoje ciało, do samego środka Ziemi. 

4. Zwizualizuj Światło przemieniające wszelkie pozostałości koronawirusa na Ziemi, dezynfekujące wszystkie zakażone obszary planety, uzdrawiające wszystkich pacjentów, usuwające cały lęk powiązany z tą epidemią i przywracające stabilność. 

5.  Zobacz cały przebieg zdarzeń na Ziemi przechodzący na najbardziej pozytywną z możliwych linii czasowych, odwracający się od wszelkich epidemii, od wszelkich wojen, od całej globalnej dominacji. Zwizualizuj białe, różowe, niebieskie i złote Światło uzdrawiające wszelkie nierówności, wymazujące całą biedę i sprowadzające obfitość na całą ludzkość. Ujrzyj początek nowego, wielkiego, kosmicznego cyklu Ery Wodnika, przynoszący czyste Światło, Miłość i Szczęście dla wszystkich istot na Ziemi.


Jeżeli odpowiada Ci przyłączenie się do takiego wydarzenia i wsparcie wspólnej, globalnej inicjatywy, przekaż tę wiadomość innym, udostępnij na portalach społecznościowych i podaj dalej :). * * *
Matt Kahn także 4.kwietnia o godzinie 18.30 (w Seattle jest o tej porze sobotni wieczór ) zaprasza na globalne, darmowe spotkanie w ramach Seattle Soul Gathering za pośrednictwem Facebook Live, pod tytułem "Surviving the Unthinkable" (Przetrwać to, co nie do pomyślenia).

W Polsce będzie to 3:30 nad ranem w niedzielę, 5.kwietnia!
Źródło: newsletter Matta, KOTWICE ŚWIATŁA I FILARY ŁASKI
Dobra wiadomość jest taka, że przez cały kwiecień film z tym godzinnym spotkaniem będzie dostępny na fejsbukowej stronie Matta, a ja najszybciej jak to możliwe, postaram się zamieścić na blogu sprawozdanie z tego zgromadzenia.


                                                                      * * *
A teraz jeszcze deser. Och, jak dobrze usłyszeć takie podejście do tematu. To znaczy, mnie ono odpowiada :).
Basia Ravensdale, o której możesz poczytać tutaj, a nawet kupić sobie Jej książkę :), nagrała na YT pewien filmik. Kto ma odwagę, umysł otwarty i parę minut, proszę bardzo: Bitwa o Ziemię - gdzie się rozgrywa w naszej galaktyce.* * *
Zatem za tydzień, być może spotkamy się w zupełnie nowym świecie. Póki co, przytulajmy Życie, które robi co musi, żeby przeprowadzić nas jak najszybciej przez Przemianę.


Bądź błogosławiony zdrowiem i odwagą dokonywania najlepszej jakości wyborów, Świecie. Kocham Cię.1 komentarz:

  1. Moni, trudno mi za Mattem i za Tobą nadąży, ja idę jakąś prostą ścieżką, gdzie słowa nie są potrzebne tylko uczucia i emocje. Dlatego nie wiem nawet czy błądzę i nie umiem nawet opisać tej drogi.
    Alle przytulam Was wirtualnie, to wolno nawet w czasach zarazy.

    OdpowiedzUsuń