środa, 11 grudnia 2019

Wieści na grudzień


A oto co Matt pisze w najnowszym newsletterze - przekazuję to tłumaczenie z malutkim opóźnieniem, ale, jak mawiają, lepiej późno niż wcale... 😉


Ponieważ wciąż poruszamy się korytarzami poszerzonej świadomości, bardzo jest ważne, żeby być dla siebie tak cierpliwym i pełnym miłości jak to tylko możliwe. 
Rozszerzająca się świadomość wzmacnia twoje doświadczenia sensoryczne po obu stronach skali emocjonalnej. To oznacza, że są chwile, kiedy uczucia napływające do twojego serca uruchamiają w tobie wielki zalew inspiracji. W podobny sposób, niepokojące obrazy i głębsze prawdy ujawniane na arenie politycznej i społecznej mogą wpływać na ciebie o wiele bardziej niż wcześniej. 


Niezależnie czy doświadczasz głębokich fal ekspansji czy silnego wzburzenia z powodu tego, co dzieje się wokół, jednym z najbardziej praktycznych i potężnych narzędzi, które pomoże ci przejść te przemiany jest twoja gotowość do odczuwania
Kiedy po prostu czujesz to, co przeżywasz w trakcie swoich doświadczeń i poruszasz się przez nie bardziej intuicyjnie, zamiast prób analizowania go czy przewidywania co się wydarzy w każdej kolejnej chwili, pozwalasz, by twoje ludzkie ciało było emocjonalnym centrum przetwarzania twojego pola energii – przetwarzając będące w zastoju, gęste pokłady emocjonalne w strumienie wyższej świadomości.


W trakcie takich intensywnych okresów, zawsze dobrze jest czuć swoje emocje, nawet jeśli poruszają cię do głębi i wywołują łzy szczęścia albo smutku. 


Innym aspektem związanym z tą nadzwyczaj podatną i wrażliwą fazą przemiany jest załamanie się zdezaktualizowanych linii czasowych 3D.
 Możemy wyobrazić sobie linię czasu jako ścieżkę, po której idziesz. Gdy niektórzy dostrzegają jedną ścieżkę z wieloma zwrotami i zakrętami, w rzeczywistości codziennie wchodzisz do i wypadasz z różnych linii czasowych. Ktoś może czuć szczęście a za chwilę zastanawiać się, dlaczego nagle zmieniło się ono w smutek (lub odwrotnie), podczas gdy w rzeczywistości szczęście było częścią jednej osi czasu, a osunięcie się w smutek reprezentowało przejście w inną równoległą linię czasu. 


Będąc przewodnikami nowej świadomości, ważne jest, aby nie szufladkować linii czasowych i nie oznaczać ich ani jako nagrody ani jako kary.  Pamiętajmy, że to, co się dzieje, to tylko genialne instynkty twojego wewnętrznego procesu przemiany, które wiedzą jakich sięgnąć emocji i jaka kombinacja odczuć pomoże ci przetworzyć większą gęstość emocjonalną w odnowione częstotliwości światła. Twoja wewnętrzna mądrość również spiskuje, żeby uruchomić określone uczucia w określonych momentach czy sytuacjach pomagając ci w ten sposób uświadamiać sobie twoje wewnętrzne osądy - lub wnioski, które wyciągasz obwiniając innych albo siebie za to, co jest tylko nieskazitelnie rozwijającą się wolą Wszechświata w działaniu. 


Bez względu na to, czy jesteś tego świadomy czy nie, wplatasz się i wyplatasz z różnych linii czasowych, zbierając wszystko, co musisz sobie przypomnieć, ponownie odwiedzić, poczuć i przetworzyć, aby przekształcić wewnętrzną gęstość emocjonalną w częstotliwości światła lub fale wyższej świadomości.
 

Te zmiany nie są czymś, nad czym ego może mieć kiedykolwiek kontrolę, ale są rolą zajętą już przez twoje Wyższe Ja i wykonywaną poprzez działania wzniesionych mistrzów, aniołów oraz przewodników duchowych przypisanych do twojej podróży.

[…]


Z punktu widzenia duszy, rozpuszczanie się przestarzałych linii czasowych zawęża twoją uwagę, aby popchnąć cię bardziej bezpośrednio w rzeczywistość 5D.
 Tymczasem, dla ego, usunięcie starych linii czasowych powoduje, że czuje się ono tak, jakby miało mniej opcji do wyboru. Nawet jeśli te opcje były najmniej pomocne dla ewolucji twojej duszy, ego zawsze kojarzy mniej opcji z większymi ograniczeniami.
Jako przykład, wyobraźmy sobie, że poszedłeś do restauracji, w której jest twoje ulubione danie. Chodzisz tam tak często, że personel przestaje dawać ci menu, ponieważ twoje zamówienie stało się tak przewidywalnie oczywiste. Wyobraź sobie, że twoje ego czuje się ograniczone przez to doświadczenie, bo choć wie, że będzie zamawiać to samo, co zawsze, to bez możliwości odrzucenia innych opcji, czuje się mniej wolne. 


Znowu, z najwyższym współczuciem i miłością do ego, które odpuszcza w tobie, to, co powoduje, że czuje się ono stłumione, przytłoczone czy defensywne jest często najbardziej żyzną glebą przemiany, dzięki której rozkwita twoja dusza


Gdy stale wybierasz opcje rezonujące ze światłem osobistej odpowiedzialności, troski o siebie i miłości do siebie, nie musisz już metaforycznie przeglądać menu opcji, skoro dania 3D już z tobą nie rezonują, a obsługa restauracji zna już potrawę, którą wybierzesz. To w porządku, jeżeli ten proces zapadania się linii czasowych powoduje, że twoje ego czuje się zagrożone z powodu mniejszej ilością opcji, albo nawet zahipnotyzowane brakiem zainteresowania, którego być może doświadczasz w stosunku do rzeczy, które kiedyś dawały ci poczucie komfortu. Może się okazać, że masz ochotę na zdrowsze wybory, aby dać swojemu ciału mniej gęstości do przetwarzania w układzie trawiennym. Natomiast jeżeli bywasz nieugruntowany, równie dobrze możesz mieć chęć na cięższe jedzenie, wraz z większą świadomością jak wspieranie trawienia wpływa bezpośrednio na twój nastrój czy stan emocjonalny.


Może również wydarzyć się masowy odpływ osób opuszczających twoją rzeczywistość, ponieważ każda z nich zostaje przekierowana do linii czasowej, gdzie znajduje się „punkt dostępu” do jej wzniesienia. To także daje dużo czasu na docenianie; kiedy ludzie zjawiają się i odchodzą z twojego życia, miłość, którą uczysz się dawać sobie, staje się stałym i konsekwentnym potwierdzeniem twojej wartości, opieką, uznaniem i troską, którymi możesz się napełniać. 


Gdy zapadają nieaktualne linie czasowe, indywidualnie i zbiorowo wychodzimy z trzeciowymiarowego współzależnego uwikłania przenosząc się do wolnej, niezależnej, suwerennej i radosnej relacji z energią Źródła. Kiedy twoje zestrojenie ze Źródłem wciąga cię głębiej w świadomość 5D, bez wątpienia zauważysz, że przyciągasz do swojego życia więcej swojego „duchowego plemienia”, ludzi, z którymi możesz doświadczać jedności, tak samo jak z naszą kochaną Matką Ziemią. 


Rozpad dawnych linii czasowych 3D powoduje, że twoja dusza jest bardziej zestrojona z prawdą, a twoje ego ma mniej możliwości do negocjowania, targowania się czy ukrywania. Równocześnie, zupełnie nowa rzeczywistość, reprezentowana przez rok 2020, zostaje zapoczątkowana przez to, że po prostu otaczasz się lepszą troską i kochasz bezcenne piękno swojego własnego serca - bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. 


Wraz z rozpuszczaniem się linii czasowych, twoja świadomość stanie się tak wyostrzona i uszlachetniona, że będziesz w stanie dostrzec dwie podstawowe trajektorie duchowej ewolucji. Ludzie, którzy potrzebują więcej czasu w stanie uśpienia w nieświadomości będą częściej wybierać wzorce uzależnienia niż możliwości do duchowego zestrojenia. 
Jeżeli nadszedł twój czas przebudzenia ( a jeśli to czytasz, masz potwierdzenie, że to twój czas), zauważysz, że odchodzisz od uzależniających wzorców, a bardziej kierujesz się w stronę większego duchowego zestrojenia, bez względu na to jak wiele przyjemności twoje ego czerpie z auto-agresywnych i autodestrukcyjnych zachowań.  Przygotowując się do głębszego wejścia w wyższe linie czasowe zjednoczonej świadomości, które wydarzą się pomiędzy 12 a 21 grudnia, pamiętaj o tym aby:

         * Odpoczywać tak dużo jak potrzebuje tego twój umysł i ciało
     * Miej odwagę prosić o pomoc zamiast robić wszystko samodzielnie
        
* Dokonuj, coraz częściej, celowych, zdrowszych wyborów

         * Poproś Wszechświat, aby pomógł ci usunąć z życia wzorce uzależnień
     * Z wdzięcznością, usuń z domu wszystko, co napędza te wzorce  
          * Ustal silne intencje, abyś narodził się nowy ty, bez przywiązania do rezultatu 
         * Zawrzyj pokój ze swoją przeszłością ofiarując sobie samemu miłosierdzie i przebaczenie,    których odmówili ci inni Bez względu na to jak cokolwiek wygląda i jakie sprawia wrażenie, to jest wzniesienie i właśnie jest w toku. 

Gdy nauczysz się postrzegać ekspansję świadomości, w oparciu o ewolucję swoich własnych wartości przekładanych na działanie, zobaczysz planetę ludzi zmieniających się w rekordowym tempie – z których większość nie zdaje sobie sprawy z uzdrowienia, jakie wydarza się na poziomie indywidualnym i globalnym. 


Im bardziej ty jesteś przebudzony i zestrojony ze światłem, tym bardziej inni ludzie będą mogli przypomnieć sobie proces przebudzenia, co pozwoli im wybrać wzrost i ekspansję ponad stagnację unikania, obrony, osądu i uzależnień.


 Wszyscy jesteśmy w tym razem i, jak zawsze, jestem z Tobą na każdym kroku. Z najgłębszą i najszczerszą miłością, którą Ci posyłam, witam Cię w tym najbardziej przełomowym punkcie ludzkiej ewolucji.


Wszystko dla światła. Wszystko dla życia. Wszystko dla miłości,

Matt KahnBrak komentarzy:

Prześlij komentarz