środa, 11 grudnia 2019

Co mówią inni

Okazuje się, że inni mówią podobnie, choć swoim własnym  językiem. To fajnie, bo każdy z nas może - jeśli zechce -  posłuchać ewolucyjno-energetycznej prognozy pogody przekazywanej przez taką "pogodynkę", która mu najbardziej odpowiada.  

Jak kiedyś wspomniałam, lubię czasem  posłuchać Lee Harrisa (też taki przebudzony i czanelujący, dodatkowo artysta) i jego comiesięcznych aktualności - można go znaleźć na YouTube, np. tutaj albo wpisać w wyszukiwarkę Lee Harris Polska i w ten sposób znaleźć  stronę fejsbukową, gdzie z małym poślizgiem, tłumaczone są te update'y - na przykład grudniowy . Nawet jeśli nie ma się własnego konta na FB, jak ja :), to i tak ma się dostęp do tej strony.

Poza tym, ktoś bliski, komu ufam, powiedział mi o pani Irinie Liszczuk, która też mówi o najbliższych dniach grudniowych, link tutaj. Nie znam tej pani i jej pracy. To chyba to nie do końca mój "smak", ale może Twój. 

To tak dla uzupełnienia Mattowych wieści (patrz poprzedni post) . W każdym razie dobrze wiedzieć, że to, co się z nami dzieje jest prawidłowym i naturalnym etapem naszej podróży na Ziemi w obecnym czasie. Aleśmy sobie wybrali czasy do życia...😄😄😄

Wybraliśmy???Brak komentarzy:

Prześlij komentarz