piątek, 13 grudnia 2019

gwiezdne wrota 12:12

A oto kolejny newsletter Matta Kahna otrzymany dziś w nocy - czas intensywny to i pisać trzeba częściej :) 

Wierzyć - nie wierzyć? Prawda to czy nie? Korzystać - nie korzystać? Cóż, musisz to, Świecie, w swoim sercu poczuć.
Przetłumaczyłam i udostępniam, żeby potem nie było, że wiedziałam i nie powiedziałam 😁 

Proszę bardzo:Gwiezdne wrota 12:12 zdemistyfikowane


Każdego roku, 12 grudnia otwiera się portal energetyczny i pozostaje otwarty do 21 grudnia. W tym okresie, fotonowe fale wzmocnionej świadomości spływają z Centralnego Słońca podnosząc poziom tych ludzi na planecie, którzy powiedzieli tak temu, by wykorzystać swoje ziemskie życie jako okazję do rozwoju i poszerzenia siły swojego ducha w czasie przebywania w ludzkim ciele. 


Podczas tego 9-dniowego otwartego portalu, świadomość, którą rozwinąłeś i przestrzeń jaką stworzyłeś uzdrawiając uśpione rany emocjonalne pozwalają na dalszą aktywację uśpionego krystalicznego DNA oraz dalsze otwieranie się czakramów.


Chcę podzielić się z tobą mantrą, która pomaga zmaksymalizować korzyści tego świętego czasu oraz służy nie tylko ewolucji twojej podróży, ale także całej ludzkości.  Zachęcam cię, abyś kotwiczył tę mantrę 1-3 razy dziennie deklarując na głos:


Pozwalam, aby wszystkie linie krystalicznego DNA oraz wszystkie czakry zostały uaktywnione, zaktualizowane do chwili obecnej i zakotwiczone w moim nowym polu punktu zerowego – w imię światła i przez moc piąto-wymiarowej zjednoczonej świadomości, którą JESTEM (JAM JEST ) teraz.
I tak już jest. 


Aby utrzymać swoje wibracje na wysokim poziomie i nie stracić ugruntowania ani nie próbować wymuszania bardziej ekspansywnych doświadczeń, polegaj na Kosmicznym Prawie Biegunowości wobec każdego zauważonego w sobie dysonansu lub zewnętrznego konfliktu. Ponieważ Prawo Biegunowości mówi nam o związku pomiędzy przeciwieństwami, traktujemy każdy kiepski stan emocjonalny czy odzwierciedlenie ciemności jako znak dokonującej się przemiany.
Z pozycji tak głębokiego rozumienia, każde załamanie lub nie najlepszy czas jest jedynie oczyszczaniem przestrzeni dla nadejścia twojego następnego najwspanialszego okresu czy stanu, tak samo jak każda chwila ciemności działa jako oczyszczenie przed zaproszeniem i powitaniem wyższych częstotliwości światła.  
Krótko mówiąc, każda niepomyślność czy trudności są tylko zapowiedzią nadejścia bardziej niesamowitych błogosławieństw. 


My, pracownicy światła, empaci, gwiezdne nasiona, ludzie wrażliwi energetycznie, którzy tworzą globalną sieć gwałtownie rozwijających się istot znanych także pod nazwą „Pierwszej Fali Wzniesienia”, jesteśmy tutaj, by służyć za przykład, zarówno podczas tego okresu czasu jak i potem. Zamiast starać się pokazać komuś inny albo bardziej rozległy (poszerzony) sposób widzenia pewnych rzeczy, po prostu zakotwiczaj swoją własną częstotliwość światła przez to, że postanowisz patrzeć na swoją wewnętrzną dynamikę emocjonalną oraz zewnętrzny chaos poprzez Prawo Biegunowości.W moim osobistym życiu stosuję niepisaną regułę, że zazwyczaj nie oferuję duchowego przewodnictwa o ile ktoś bezpośrednio nie postawi mi pytania. Z punktu widzenia Wszechświata, ludzie zwykle nie mają wystarczającej „przepustowości łącza” w swojej pamięci komórkowej na więcej świadomych wglądów dopóki nie zadadzą bezpośredniego pytania. 
Pytanie jest sposobem, w jaki dusza potwierdza co jest gotowa przyjąć podczas „wymiany plików” od osoby, do której skierowane jest pytanie. Gdy dochodzi do zamiany plików, zawsze pamiętaj o naturalnej trajektorii świadomości. Ponieważ świadomość zawsze porusza się po łuku od niższej do wyższej i może rozwijać się jedynie ruchem rozszerzającym się do przodu, nie ma możliwości, aby ktoś inny przyjął replikacje plików twojej świadomości
równocześnie przekazując ci swoje ciężkie wzorce emocjonalne. Większość z nas doświadczyła takiej wymiany, powszechnie znanej jako empatyczne odczuwanie.
To często zdarza się przed uświadomieniem sobie, że jest się istotą światła przejawiającą się w ludzkim ciele. Ponieważ piękno pamięci daje ci tę ponadczasową świadomość i zrozumienie we wszystkich aspektach, stopniach i poziomach zmysłowego postrzegania, jesteś w stanie pokazywać światło, które inni mogą przyjąć, bez równoczesnego brania na siebie ciężaru uwarunkowań innych ludzi. 


Krótko mówiąc, nikt nie musi wiedzieć, tego co ty wiesz, dopóki nie zapyta. I, niezależnie od tego jak postawione jest pytanie, uwypukla to jedynie konkretną tematykę, na którą dana osoba ma miejsce w swoim świadomym umyśle i ciele komórkowym. 


                   W trakcie tych najbliższych, obiecujących i świętych dni jest idealny czas na:


*Wybaczenie tym osobom z twojego życia, którym zrobiłeś krzywdę, lub które wyrządziły krzywdę tobie – łącznie z sobą samym.  (więcej na temat idealnego sposobu wybaczania z perspektywy mocy znajdziesz w moim najnowszym filmie YouTube pt. „The Beauty od Remembrance” - „Piękno pamięci” –  wykład tylko w jęz.angielskim, przyp.mój :) )


*Postawienie przed sobą wyzwania, aby rozwijać wyższą wibrację poprzez postrzeganie życia oczami Wszechświata.  Nawet jeśli obserwujesz coś niepokojącego lub denerwującego, znajdź przymiotnik najlepiej opisujący twoje doświadczenie, a potem zapytaj siebie – jaki przymiotnik jest tego przeciwieństwem?  W ten sposób odkrywasz błogosławieństwa energetyczne rodzące się w każdej chwili na naszej ewoluującej planecie. 


*Poświęć czas na poznanie siebie poza rolami, etykietami, tożsamościami i osobistymi pragnieniami. Odważ się poznać siebie po prostu jako tego, który zauważa zmysłową percepcję. Oznacza to przeznaczenie czasu na zanurzenie się w widzeniu, słyszeniu, czuciu i odbieraniu swojego doświadczenia bez potrzeby projektowania jakiegokolwiek rodzaju osądów lub wniosków. Jeśli wywołuje to gniew, smutek, znudzenie, samotność lub zamieszanie, symbolizuje tym samym momenty „wymierania ego”, kiedy to przestarzałe zapisy i wzorce powracają do światła Źródła, aby zrobić miejsce dla dalszej aktywacji DNA i czakr.


*Spędź jak najwięcej czasu będąc wdzięcznym za wszystko, co masz, jednocześnie świadomie odłączając się od obsesyjnych myśli o przyszłości. Mimo powszechnego przekonania, w Prawie Przyciągania wcale nie chodzi tak bardzo o wyobrażanie sobie konkretnych rezultatów. Wręcz przeciwnie, 5-wymiarowe Prawo Przyciągania koncentruje się na utrzymaniu najbardziej pozytywnej i harmonijnej relacji z chwilą obecną.
Wiadomo bowiem, że im bardziej jesteś wdzięczny w teraźniejszości, tym bardziej prawdopodobne jest, że właśnie przywołujesz do swojego pola doświadczenia przynoszące więcej tego uczucia, które od jakiegoś czasu świadomie kotwiczysz
Ponieważ świadomość ewoluuje od niskich do wysokich wibracji, nie oznacza to, że złe samopoczucie przyciąga więcej tego samego. Zamiast tego, wszystkie najwspanialsze doświadczenia, które macie otrzymać, zawieszone są w równoległych wymiarach i gotowe do wejścia w twoją rzeczywistość, gdy tylko twój obecny etap uzdrowienia się zakończy.Niech to będzie czas, w którym, poprzez Prawo Biegunowości, łagodzimy stale przyspieszającą trajektorię rozszerzania świadomości celową intencją, aby zwolnić i być zestrojonym ze swoim sercem, z chwili na chwilę.
Jak mówiłem w moim najnowszym filmie („Piękno pamięci”), jeden moment harmonijnej transformacji jest bardziej skuteczny niż całe życia pracy wewnętrznej skupionej bardziej na rezultacie niż przyjemności z podróży.


Wraz z siłą naszego oddechu, kultywacją bezwarunkowej miłości, Prawem Biegunowości i Prawem Przyciągania 5D jako naszym przewodnikiem, wchodzimy w portal ponadczasowego objawienia. Z tej przestrzeni rozszerzonej świadomości skoncentrowanej na sercu, Niebo na Ziemi, które manifestujemy dla wszystkich, może być zapisane w pamięci jako przestrzeń, której nigdy nie opuściliśmy.


Z mojego serca do twojego, witaj na kolejnym ekscytującym poziomie Wniebowstąpienia Ziemi. Nadszedł nasz czas i to dzięki naszym indywidualnym i wspólnym wysiłkom miłość ma zapewniony decydujący głos. 

Jak zawsze, w imieniu Wszechświata, moja miłość, przewodnictwo i wsparcie są z wami na każdym kroku.

Do nieskończoności i dalej! 


Wszystko dla miłości,

Matt Kahn1 komentarz: