niedziela, 16 lutego 2020

znalezione w sieci i p.s.2

źródło:instagram Matta Kahna

TA CHWILA

 PO TYM, GDY WALNĄŁEŚ W DUCHOWĄ ŚCIANĘ
I ODKRYWASZ NAUCZANIE MATTA KAHNA


P.S.
Na dzisiaj to tyle, bo wieją wiatry zmian i niewiele zostawiają mi energii na cokolwiek, jednak😊, kto chce jeszcze poczytać coś ciekawego, proponuję polską fejsbukową stronę Lee Harrisa. Wspominałam o nim kiedyś, Lee Harris to Anglik mieszkający w USA, nauczyciel duchowy, empata, muzyk,artysta. Co miesiąc publikuje na YouTube tzw. Energy Update, czyli prognozę pogody energetycznej na nadchodzący miesiąc. Po jakimś czasie, tłumaczenia w formie pisanej ukazują się właśnie na Lee Harris Polska
Link dotyczący lutego znajduje się tutaj .

P.S.2.!
Już miałam opublikować ten post, kiedy dostałam wiadomość od Matta z cyklu Właśnie teraz Wszechświat chce, żebyś wiedziała:
 
No to pomyślałam, że ani chybi komuś to potrzebne, zatem przekazuję dalej 🥰:

"Gdy się rozwijasz, uczysz się utrzymywać jasne i spójne granice (także fizyczne) wobec tych, którzy nie potrafią zachowywać się pokojowo w twojej obecności, równocześnie posyłając im miłość za każdym razem, kiedy pojawiają się w twoich myślach. 

Czasami, nie możesz zapobiec „atakowi”, gdyż miał być pobudką, dzwonkiem alarmowym przyśpieszającym ważne zmiany życiowe związane z tymi, którzy jeszcze nie są w stanie przejawiać potencjału jaki, być może, widzisz, że będzie ich udziałem.
Chociaż nie możesz zapobiec bólowi, możesz go jednak zminimalizować, zdobywając się na odwagę uczenia się od niego. Taki bardzo intensywny „nauczyciel” ma nadzieję zaszczepić w tobie tyle odwagi i poczucia własnej wartości, że groźba straty lub niewygody nie przewyższa chęci umieszczenia siebie w otoczeniu, które najbardziej wspiera twoją ewolucję.

Nawet jeśli jesteś zmęczony, wyczerpany, samotny i nie wiesz co począć, jesteś wart każdego wysiłku na świecie, aby stworzyć bardziej harmonijną rzeczywistość - nawet jeśli oznacza to pożegnanie z wygasłymi związkami i przestarzałymi rozdziałami historii swojego życia, aby budować nowe od podstaw.

Bez względu na przeciwności, które wydają się piętrzyć przeciwko tobie lub ludzkości, pamiętaj ... Wszechświat zawsze ma plan. "

Wszystko dla miłości, 


* * * 
   Dobrego tygodnia, Świecie. Kocham Cię. 

MoanikaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz