niedziela, 9 lutego 2020

zapowiedź

Już 24 marca 2020 ukaże się w Stanach najnowsza książka Matta Kahna źródło: Amazon 


czyli: "Wszechświat ma zawsze plan", co brzmi dobrze, obiecująco, i nie wiem jak w Twoim życiu. Świecie, ale w moim wyraźnie to widzę 😊.

Sam Autor mówi  o tej książce tak: 

Niesamowite z jaką głębią doświadczenia musisz się spotkać i uporać, aby wydobyć to, na co czeka świat.

To pielgrzymka, poszukiwanie wizji i najwspanialszy życiowy rytuał przejścia; egzystencjalne uwolnienie z uwięzi tych części nas, które nie będą już w stanie wędrować nigdzie dalej w wyniku takiego odrodzenia. Z każdą moją blizną i siniakiem jako żywym świadectwem, te ostatnie trzy lata było to moje najgłębsze przebudzenie ze wszystkich. I takie,  o którym nigdy tak szczegółowo nie mówiłem  - aż do teraz.  

Nie napisałem po prostu kolejnej książki. Zanurzyłem się głęboko w najciemniejsze zakątki i ukryte jaskinie mojego serca, i otworzyłem się całkowicie, żeby podzielić się czymś bardzo osobistym jak dość fascynującym dziełem sztuki. Ze łzami spływającymi mi po twarzy podczas pisania każdego rozdziału rzuciłem nowe światło na doświadczenia, które ukształtowały moją podróż w sposób, jakim nigdy wcześniej się nie dzieliłem. Gdy ta książka powstawała, pisanie jej było dla mnie tak samo katartyczne, jak przeczytanie jej będzie rewolucyjne i transformujące dla ciebie. 

Oprócz tego, czym dzielę się na temat mojego osobistego życia, jest to również zakończenie przestarzałego paradygmatu samodoskonalenia. Takie, w którym nowy zestaw drogowskazów pomaga zrozumieć rzeczywistość w najbardziej bezpośredni i praktyczny sposób - uniemożliwiając ci wykorzystywanie okoliczności życiowych przeciwko sobie lub bycie ofiarą nieprzetworzonego bólu innych ludzi. Zamiast tego, ten nowy złoty standard prawd Wszechświata pomoże ci wydobyć to, co w tobie najlepsze i gotowe teraz zaistnieć na tej planecie.

Szczegóły, które podałem w tej książce, są zadziwiające; zarówno dla wyjaśnienia nowego sposobu przemiany waszej rzeczywistości, jak i obalenia bardzo błędnie rozumianych nauk, które utrzymywały empatów i pracowników światła w spirali bólu, rozpaczy, dezorientacji, wykorzystania i rozczarowania o wiele za długo. 

Nadszedł nowy dzień. Wyrzeźbiono wyraźną ścieżkę. Świeci tak jasno, jedyne, co musisz zrobić, to przyjąć co Wszechświat zaplanował dla ciebie od początku czasu.

Słowa nie potrafią wyrazić, jak dużą moc ma ta książka. Jest to książka napisana dla ducha wojownika zamieszkującego każdą czującą istotę. Żeby tak niesamowicie przebudzić wibrację jedności w każdej komórce twojego ciała, że ​​chaotyczny świat przechodzący najbardziej radykalną zmianę świadomości nie ma innej możliwości, jak tylko poddać się Niebiańskiej prawdzie, którą zakotwiczasz i powołujesz do życia. 

I pamiętaj proszę -  bez względu na to, jak rzeczy wyglądają lub jakie się wydają, Wszechświat zawsze ma plan.

Wszystko dla miłości,
 


* * * 
 Podtytuł zapowiadanej książki mówi o 10 Złotych Regułach wolności emocjonalnej. Matt prowadził swego czasu (2018)  seminarium na ten temat. Zapowiedź tego wydarzenia, z polskimi napisami (zamieszczone przez wyd. Biały Wiatr), można obejrzeć poniżej.


 


Zatem, Świecie, czekamy... na marzec i premierę amerykańską, a potem, kto wie... trzymajmy kciuki, żeby można ją było przeczytać po polsku 😉😊

Niech to będzie wspaniały tydzień, Świecie. Kocham Cię.
1 komentarz: