niedziela, 19 stycznia 2020

Matt na FB i w podróży


Fot. Moanika

16 stycznia Matt napisał na FB:

     Mankamenty, których wydaje się, że nie sposób zmienić, w rzeczywistości odgrywają dużo większą rolę w twojej podróży.
Tak często próbujesz dokonać zmiany wychodząc z przestrzeni krytyki, sugerowania sobie, że dopóki te wady istnieją nie da się ciebie kochać, nie masz wartości, a w ogóle to twoje wibracje są takie niziutkie... 

Wszechświat dopuszcza zmianę jedynie z perspektywy samo-akceptacji. 

Początkowo, twoje wysiłki , żeby zmienić zautomatyzowane nawykowe tendencje spowodują, że będziesz wyczerpany, zdezorientowany, sfrustrowany i pokonany, wyobrażając sobie jak silne muszą być takie uwarunkowane wzorce. 

     W rzeczywistości, uwarunkowanie twojego cienia wcale nie ma takiej mocy. Jeśli wydaje się, że twój cień ma siłę, to podsycane jest to tylko tym, że głęboko wierzysz w jakiś konkretny osąd o sobie lub o kimś innym.
 Prawdziwa, nieskończona siła istniejąca we Wszechświecie znajduje się w każdej postaci każdego uwarunkowania blokując twoje próby robienia postępów jedynie wtedy, gdy wypływają one z krytyki i osądu, a nie z radości. 
Prowadzony przez ciche przewodnictwo Woli Wszechświata jesteś proszony o zaakceptowanie zarówno swoich największych zdolności jak i każdego ograniczającego wzorca, by dowieść, że nie istnieje żadna forma czy okoliczność, w której Boskość nie byłaby w pełni obecna.

     Gdy odważysz się przyjąć takie wzorce jako wolę Boskości a nie osobiste długi do spłacenia, pogłębisz swoją zdolność do większej akceptacji samego siebie. 

Z takiej przestrzeni, w momencie gdy rezygnujesz z prób uczynienia czegokolwiek innym niż jest, ciesząc się jednocześnie obecnością światła w każdej formie, okoliczności i decyzji, Wszechświat honoruje twoją wciąż pogłębiającą się wiarę we wszech-kochające Źródło przez usunięcie ograniczeń i wzorców, których twojej osobistej woli nigdy nie było dane przechytrzyć ani przezwyciężyć. 

* * * Matt w podróżach jest prawie non stop, bo prowadzi wiele spotkań, wykładów i warsztatów, które opisane są na Jego stronie
16. maja tego roku zawita ponownie w Europie, w Londynie. Bilet można kupić tutaj. 😊

Osobiście czekam, aż przyjedzie do Polski 😉😊, a tymczasem wybieram się z Mattem na...

Fot. ze strony mattkahn.org


Oczywiście via Livestream. 😊
I bardzo się cieszę, bo pierwsze spotkanie na Maui już 14. lutego, czyli wkrótce! Dam znać jak było!

Niech to będzie dobry tydzień, Świecie, taki, w którym zobaczysz, jak wszystko nasycone jest mądrym, życzliwym Życiem, nawet jeśli nie zawsze, na pierwszy rzut oka, to widać. 
Kocham Cię. 

Moanika  


1 komentarz:

  1. Ładne określenie "mankamenty":) ... Tak, ten tydzień już jest dobry. Dziękuję za ten wpis i ciekawego podróżowania :) xx

    OdpowiedzUsuń