środa, 20 lutego 2019

Poznaj Matta

 
 
Matt Kahn


💙3 bestsellery

💙Ponad 200 publikacji filmowych na kanale YouTube – ok. 190 wykładów trwających od paru minut do blisko dwóch godzin, ponadto rozmowy i wywiady. Łącznie ponad 11 milionów oglądających.

💙Ponad 129 tysięcy obserwujących jego stronę na portalu Facebook. Nieodgadniona ilość odwiedzających tę fejsbukową tablicę.

💙Tysiące godzin sesji indywidualnych z klientami, setki godzin przeprowadzonych warsztatów i wykładów.

💙Dziesiątki audycji radiowych.

💓Jeden człowiek.

ALL FOR LOVE – Wszystko Dla Miłości – tak inaczej nazywa się Matt Kahn.


                          https://mattkahn.org/

 

 Zacznijmy od bestselerów.

 


1. Whatever Arises, Love That.  Wydawnictwo Sounds True, 2016

PL: Wydanie polskie pod tytułem "REWOLUCJA MIŁOŚCI zaczyna się od ciebie", wydawnictwo Biały Wiatr, 2016 

2. Everything Is Here To Help You. Wydawnictwo Hay House, 2018

PL: Wydanie polskie,"Wszystko jest po to, żeby ci pomóc",  wydawnictwo Biały Wiatr, 2019.  

3. The Universe Always Has a Plan. Wydawnictwo Hay House, 2020 

PL: w zapowiedziach wydawnictwa Biały Wiatr na 2020
 

YouTube

Obejrzałam prawie wszystkie Jego wykłady i wywiady. Naprawdę. Wciąż nie mam dość. Kiedy wydaje mi się, że już niczym mnie nie zaskoczy, ten facet publikuje kolejny wykład i ta dam! Jeden zero dla Matta! :) A moja świadomość znów przegląda się w nowym lustrze poszerzonej perspektywy.

  W oryginale:    Matt na YouTube

PL: Kilka wykładów ma polskie napisy. Nie wiem kto je tłumaczył i nie wiem jaka jest jakość tych tłumaczeń, ale ufam, że  przykładał się najlepiej jak mógł. Znajdziesz je tutaj

A teraz wiadomość specjalna :). Z radością informuję, że w roku 2017 została wydana książka pt. NAJWAŻNIEJSZA ODPOWIEDŹ (również wyd. Biały Wiatr), która jest zbiorem 7. ważnych Mattowych wykładów. 
To fantastyczny elementarz, dla wszystkich, którzy chcieliby w obecnych czasach uaktualnić mapy swojej życiowej podróży. 

Obecnie w przygotowaniu znajduje się część druga tego tytułu zawierająca 8. najnowszych wykładów. 
"Najważniejsza odpowiedź CZĘŚĆ II" ukaże się wiosną 2019.  (już się ukazała :) )
Wyglądajcie tej książki, bo Matt daje tam czadu! 

Skąd to wszystko wiem? Ano stąd, że jestem pomysłodawczynią i współtwórcą obu tytułów :)) 

O tym, jak do tego doszło piszę we wstępie do części I.Facebook

Nie należę do świata FB... właśnie od maja 2020 zaczynam należeć, więc szukajcie strony Mattonika.pl na FB. I bądźcie wyrozumiali dla początkującej ;)
Zaglądam jednak na oficjalną stronę FB Matta i czerpię stamtąd mnóstwo radości, mądrości oraz inspiracji. Zwłaszcza, że od niedawna Matt prowadzi tam także transmisje na żywo. 

Będę twoim reporterem, Świecie, i co jakiś czas zrelacjonuję Ci najciekawsze wpisy lub wydarzenia. Tymczasem sam spójrz: MATT KAHN FACEBOOK


Warsztaty


Prowadzi ich bez liku, i dobrze :)
Dwudniowe, jednodniowe, seminaria, konferencje i tzw. odosobnienia. Cały grafik, do połowy 2019, jest tutaj

Wykłady publikowane na YouTube to właśnie fragmenty takich wydarzeń. 

Ku mojej wielkiej radości, od ubiegłego roku (dzięki ci, jasna strono technologii:) ) można kupić sobie bilet i siedząc w swoim własnym, wymoszczonym fotelu uczestniczyć w niektórych warsztatach dzięki LIVESTREAM - transmisji na żywo. 
To bardzo wygodne, zwłaszcza gdy miejsce zajęć oddalone jest o parę tysięcy kilometrów od twojego domu:)


W ubiegłym roku w ten sposób towarzyszyłam Mattowi w jego „book tour”, trasie promocyjnej książki „Everything Is Here To Help You”, która obejmowała dwudniowe zajęcia w bodaj sześciu miastach, w Kanadzie i USA. Niestety, nie miałam wówczas pojęcia, że powstanie ten blog, więc żadnych notatek nie robiłam, żadnych zapisków, nic. 


Ale serce wszystko zapisało. Wiesz, Świecie, „a Matt mówi, że…”


W tym roku rozpoczęłam kolejną trasę z Mattem...
Tym razem będę notować :)
 Audycje radiowe


To dopiero rarytas! 

Odkąd Matt znalazł się w ekipie HAY HOUSE prowadzi cotygodniowe genialne audycje emitowane przez HayHouseRadio. Tak, tak, Hay House to dom wydawniczy założony przez Louise Hay w 1984r, dziś jedno z największych wydawnictw w USA i posiada m.in. własną rozgłośnię radiową.


W każdym odcinku serii o tytule "Healing Your Empathic Heart"("Uzdrawianie twojego wrażliwego serca"), który trwa około godziny Matt najpierw omawia dany temat, a potem odbiera telefony od słuchaczy. Zwykle to dwie do czterech rozmów, w trakcie których odpowiada na pytania robiąc najczęściej szybkie "interwencje". 
I tutaj ujawnia się Jego prawdziwy dar, talent, sama nie wiem jak to nazwać. A właściwie wiem. To się nazywa Miłość W Działaniu.

Matt Kahn korzystając ze swojej niezwykłej intuicji, empatii i aktywnego połączenia ze Źródłem* pomaga ludziom gasić wewnętrzne wojny i otwierać się na uzdrawiający wpływ miłości.

 *O połączeniu ze Źródłem oraz Transmisji Obecności napiszę wkrótce w osobnym poście, żeby to trochę "odczarować".


Znam się nieco na pracy terapeutycznej z ludźmi i Matt na pewno też się zna :). 
Ale, moim zdaniem, ta przenikliwość w dostrzeganiu istoty sprawy, zdolność wyłuskiwania tego, co najważniejsze i dotykania rzeczy trudnych wprost, lecz z wielkim szacunkiem bierze się z Jego prawdziwie kochającego serca oraz pełnego zaufania do przewodnictwa jakie otrzymuje. 

NIESAMOWITE jest jak pracuje indywidualnie z ludźmi! Za każdym razem robi to na mnie wielkie wrażenie.
  

Audycje Matta odbywają się w każdą środę. Aby móc ich słuchać należy zarejestrować się na stronie HayHouseRadio. O ile dobrze pamiętam, przez cały tydzień następujący po audycji można ją jeszcze odsłuchać. 


Można też, tak jak ja to zrobiłam, wykupić sobie na rok abonament tzw. All-Access Pass – kosztuje 30$. I wtedy hulaj dusza, ma się dostęp do wszystkiego! Do bieżących wydarzeń, audycji, wykładów oraz do całego archiwum nagrań wszystkich autorów, który gościli lub goszczą w tym radiu. Tak, trzeba słuchać po angielsku.:)

Albo, zaglądać na Życie zmySłowo Smakowane, bo kiedy skończę tłumaczyć książkę, nad którą teraz pracuję, zamierzam streszczać kolejne odcinki audycji Healing Your Empathic Heart. Bo to kapitalna wiedza na dzisiejsze czasy! 
Jeden człowiek


                                      MATT KAHN

      c.d.n

4 komentarze:

 1. i jeszcze ważna wiadomość, że Matt będzie w Londynie w maju 2019 https://www.hayhouse.co.uk/entering-the-miraculous-london-2019-general

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak wrócę z chatty to pozaglądam tu i tam, w te polecane po polsku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Moniko
  smakowicie się zapowiada, czekam na więcej Matta
  i Dziękuję, że chcesz to robić :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i tak, będę to robić z wielką radością :) Wszystkiego dobrego.

   Usuń