środa, 21 sierpnia 2019

Aktualności

Źródło: https://www.facebook.com/mattkahn/photos/a.172255239572822/1474257496039250/?type=3&theater


 W ostatni poniedziałek  Matt w swoim poście na Fejsbuku pisał między innymi:

Świadomość poszerza się poprzez rytmiczne falowanie. Gdy te energetyczne fale wzbierają, oznacza to czas, kiedy wznosząca się świadomość działa jak szkło powiększające - wydobywa na wierzch wszelkie przedawnione pozostałości emocjonalne, które gotowe są na uzdrowienie. 
Taka jest egzystencjalna (choć wysoce niepopularna) korzyść z uruchamiania się naszych emocji. Za każdym razem, gdy pojawiają się trudne emocje, jest to dla nas przypomnienie, że jesteśmy gotowi pójść dalej, ponieważ dostajemy szansę, aby odczuć te emocje w pełni i dobrze im życzyć otaczając je wibracją wdzięczności.

 Od początku tego tygodnia (od 19.08)  pojawiła się energia przypominająca narastające wielkie fale poszerzonej świadomości. Choć pomaga to wydobyć wszystko, co jest gotowe na uzdrowienie, nie ma się co dziwić, że w tych dniach możemy czuć się wysoce nadwrażliwi, ogromnie emocjonalni, niezwykle wyczerpani i zaskakująco podatni na irytację, ponieważ nasz system nerwowy jest ciągle pobudzany, żeby pomóc nam oczyścić i uwolnić całą gęstość, która przestała już służyć naszej ewolucji.

Zatem, bieżący czas daje nam wspaniałą okazję, żeby zwolnić, wyluzować, dać sobie więcej czasu i przestrzeni na zajęcie się zadaniami z naszej "listy rzeczy do zrobienia", a nawet spędzić trochę czasu na opisanie swoich emocji w dzienniku czy na kartce. Niekoniecznie są to najlepsze dni na podejmowanie dużych decyzji czy podpisywanie umów - tak długo dopóki nie poczujesz się zrównoważony, zestrojony i nieporuszony przez napływające fale poszerzonej świadomości.

Jeśli możesz, zrób sobie w tygodniu dodatkową "niedzielę" - dobrze Ci to posłuży w integrowaniu tych energii.
Pamiętaj o oddychaniu; wdychaj światło i odnowę, wydychaj to, co gotowe jest do uwolnienia.

Kochaj siebie dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, nie tylko po to, żeby pozostać w równowadze w czasie narastania energetycznej fali, ale niech to będzie również twój wkład w tworzenie ludzkości bardziej skupionej na sercu.

Matt pisze jeszcze - jak zawsze, jestem w wami na każdym kroku, w każdej chwili. Proszę przekaż dalej tę informację, aby każdemu w twoim życiu pomóc w zrozumieniu i nadaniu sensu temu, co być może odczuwa, przeżywa, zamiast używania tego jako okazji do kotwiczenia strachu lub osądzania samego siebie. 

Razem lśnimy. Zjednoczeni powstajemy. Wszystko dla miłości wszystkich. 

I było jeszcze post scriptum :)

P.S.  Dla dodatkowego wsparcia energetycznego i emocjonalnego, w tym bardzo intensywnym okresie, przyłącz się do mnie proszę 17. września, na bezpłatne spotkanie online, gdzie będę omawiał następne 10 lat ludzkiej ewolucji.

Tutaj można się zarejestować :
https://mattkahn.org/clarity-to-embodiment/

Wiadomo, już się zarejestrowałam😊.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz